Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem, Szerintetek? (alul kifejtve)

Figyelt kérdés
Ha van egy srác,akivel szivesen együtt lennék,és már elkezdünk randizgatni,utána már soha sincs kedvem találkozni vele.Miért van ez?Még nem vagyok kész erre?Fogalmam sincs mi van velem...
2010. aug. 3. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak a vadászat izgalma hajt. Én is voltam így pár évig. Ha már láttam, hogy megfogtam a csajt, akkor hagytam a fenébe.
2010. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha az első randin odaadod magad....

...akkor engem is érdekelnél!

2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogy adom.Nem arról van szó...

Hanem ha már érzem,hogy megfogtam őt,akkor már nem érdekel

2010. aug. 3. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy kész hosszabb távú komoly kapcsolatra. A hódítás élvez nálad prioritást, valaminek a megszerzése, mintsem a megtartása.

A tudatalattid csinálja, be akarod magadnak (a világnak) bizonyítani, hogy te könnyedén megkapsz bármit és ugyanolyan könnyedén le is tudsz mondani róla. Ha fiatal vagy nincs ezzel semmi gond, később viszont meg kell állapodj, hogy meg tudd valósítani a normális családmodellt.

2010. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez kéne tudni legalább az életkorodat.Mert ha 30 vagy,akkor már necces dolog.De sztem nincs ezzel baj.Élj a világba :) Próbálj ki minél több embert,ésszel! :)
2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16/L
2010. aug. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!