Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, h ezt irtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, h ezt irtam a barátomnak smsben azt hiszi szakitani akarok vele?

Figyelt kérdés

"Csalódni kell, hogy boldogok lehessünk

Feledni kell, hogy újra szeressünk!

Kell tudni kacagni, szeretni és sírni

Valakit megunni és újból visszahívni!

Csalódni kell százszor, csalódni kell ezerszer,

hogy boldogok lehessünk

egyetlen egyszer! " mióta elküldtem hiába hivom nem veszi fel telót


2010. aug. 3. 13:17
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem hiszi azt. lehet h csak dolgozik és nem tudja felvenni a telot hm?
2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
F@szért írsz ilyen idióta sz@rokat neki?
2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát csak nem, lehet még nem nézte meg vagy nem tudja mire vélni az egész sms-t, de am miért irtál neki ilyet, h csalódás meg blablabla, nem lett vna annyi elég, hogy szeretlek?:D:S de ha gondolod privibee ird meg.:)

15/L

2010. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csodálnám... akkor már inkább valami sajátot küldenél. De miért nem jutott eszedbe még egy SMS-t küldeni ahelyett, hogy minket kérdezgetsz?
2010. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt küldeni annak akit szeretsz irtónagy f@szság,miért? mert ez úgy hangzik mintha megcsaltátok volna egy mást és te rájöttél és elmondod neki,hogy bizony én is félre léptem.
2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hihihi :D

Figyu

A pasik nem szeretik ha küldözgetnek nekik mindenféle kakit,linkeket,stb :D

Lehet egyszerűen csak uncsi lettél ezután az üzenet után.

27/L

2010. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andrea8606 válasza:
Én nem küldtem volna ezt el neki! A pasik többsége nem szereti az ilyen verseket! Ezt pl félre is érthette főleg ha veszekedtetek előtte!!!
2010. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen. Én a helyedben, ha így aggódom, dobnék még egy sms-t, vagy e-mailt, amiben megkérdezném, hogy "hűű, remélem, nem értetted félre, most látom csak, hogy nem csak szép ez a vers, de félreérthető is! Szeretlek amúgy és hiányzol" Vagy valami ilyesmit. Aztán várnék, amíg jelentkezik. De az is lehet, hogy nincs semmi gond.
2010. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!