Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ha tényleg bevette lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

tegnap szakítottunk barátnőmmel de közös megegyezés volt hogy jobb lesz így mind a kettőnknek.

Erre ma reggel írt sms hogy beszedett 15 db cataflam-ot és öngyilkos lesz.


2010. aug. 3. 09:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Végül felvette a telefont de összevesztünk nagyon amiért ilyennel próbált zsarolni meg rendesen rám hozta a szívrohamot komolyan.nem kezdjük újra amúgy a kapcsolatot főleg azért nem mert ő dobott ki engem akkor nem értem miért kellett ezzel ijesztgetni hogy így meg úgy megöli magát...

még ha én dobtam volna őt akkor megértem. ő volt az aki véget akart vetni a kapcsolatnak és akkor még őt is sajnáljam vagy mi. komoly nem értem mit gondolt...

2010. aug. 3. 12:54
 32/34 anonim válasza:
Ezért mondom. Aki így kijelenti meg riogatja a népeket sosem öli meg magát....
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
na örömmel látom hogy az események követték a sablont és semmi gáz akkor megyek a fogorvoshoz me elfogyott a cataflamom
2010. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
de gáz a csaj. örülj neki, hogy szakított veled.
2010. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!