Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés
Bnőmmel már több mint fél éve szakítottunk.Azóta neki ugyanaz az egy kapcsolata van nekem csak rövidebbek voltak.Miért van az hogy ha néha néha eszembejut még mindig hiányzik és azon gondolkozok mértvoltam olyan hülye ha nemlettem volna akkor még mostis együttlehetnénk......(hülye alatt semmi durvát negondoljatok,inkább csak az hogy jobban megkellet volna becsülnöm)
2010. aug. 3. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

1000%-ban u.-ebben a helyzetben vagyok:( de azt tapasztalatból mondom, hogy újrakezdeni NEM érdemes!

16/F

2010. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát esetleg max csak jópár év múlva lehetne újrakezdeni.... pedig olyanjólenne mindig úgy mint volt....
2010. aug. 3. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert kiskapukat adsz magadnak és róla gondolkozol. MÁS KELL. Ha ennyire tudod, akkor AKARJ.
2010. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát leeht más kéne........csak mással mire ugyanolyan sok emlékem lesz mint itt a 1,5év alatt meg stb de talán lesz valaki akibe beleszeretek és kész...... :P
2010. aug. 3. 01:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél év után ez még nem feltétlenül abnormális érzés, főleg ha ilyen fiatal vagy (még nem vagy "edzett"). Majd elmúlik. Nekem is tartott már ez az érzés másfél éves kapcsolat után több mint egy évig.. Pedig pasiztam közben én is, sőt, szerelmes is voltam! Mégis lassan múlt el, mert nagyon kötődtem hozzá. De elmúlt. Nyugi, neked is el fog.
2010. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jé, neked is pont 1,5 volt, de eltaláltam. (Azt még előtted kezdtem írni.)
2010. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!