Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm öccsével néha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm öccsével néha együtt vagyok. De bonyolult ez és nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm... a legjobb barátnőm... már 5éve.. van egy öccse igaz 1 évvel fiatalabb tőlem csak. Én 23 vagyok ő 22. Az elején csak úgy néztem rá mint a bnőm öcsikéjére.. egy jó fel kis pasasra.. de 3év után már sokszor éreztem azt hogy jó lenne vele... így 5 év után egyszer maradtam nála dvd zni a szobába míg a bnőm elment aludni.. és csókolóztunk meg pettingeltünk.. azóta minden nap beszélünk msn en. ha tudunk akkor mindig összebújunk egy kicsit.. jó amikor megölel és puszilgat.. és hiányzik is... amikor nem vagyunk együtt... ahogy beszélgetünk őszinték vagyunk egymáshoz.. és ő megszeretett engem nagyon :S nem tudom mit csináljak. annyira furcsa hogy a nőm öccse..... :S mit tegyek ? komoly kapcsolatot nem akarok ....de ezt neki is megmondtam... de hiányzik ha nem vagyunk együtt.. .vagy nem látom.... mit tegyek ?
2010. aug. 3. 00:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mit kérdezel egyébként?Mi honnan tudnánk, hogy te mit csinálj.Személyes példákat hozhatunk fel,de van akinek sikerült az ilyen dolog, van akinek nem.Nemlehet tudni.
2010. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jaj de bonyorultak az írók!

Ha egyikőtök sem akar komoly kapcsolatot akkor mi a gond??

Érezzétek jól egymást,és ha időközben komolyra fordul..az már a jövő zenéje!

És hogy a barátnőd öccse??

Ha a tesók jóban vannak szerintem nem gond,lehet közös program mozi...csak azért ne hanyagold el a barátnőd sem!

Álj a mának!!

2010. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi itt a gáz, ha jól érzitek magatokat együtt akkor járjatok.
2010. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem a problémát, mi akadályoz meg benne, hogy járjatok? Ha hiányzik, kezdesz érezni iránta valamit, miért ne akarnál komoly kapcsolatot? Mert 1 évvel fiatalabb? És mi van akkor ha a barátnőd öccse?
2010. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocsi de késő van szóval Élj a mának!
2010. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem fiú vagy és b*zi, és úgy pettingelsz egy másik sráccal. :D nah mondom ha ezt a csajod megtudná... :D De félreértettem szerencsére.
2010. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!