Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm öccsével néha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm öccsével néha együtt vagyok. De bonyolult ez és nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm... a legjobb barátnőm... már 5éve.. van egy öccse igaz 1 évvel fiatalabb tőlem csak. Én 23 vagyok ő 22. Az elején csak úgy néztem rá mint a bnőm öcsikéjére.. egy jó fel kis pasasra.. de 3év után már sokszor éreztem azt hogy jó lenne vele... így 5 év után egyszer maradtam nála dvd zni a szobába míg a bnőm elment aludni.. és csókolóztunk meg pettingeltünk.. azóta minden nap beszélünk msn en. ha tudunk akkor mindig összebújunk egy kicsit.. jó amikor megölel és puszilgat.. és hiányzik is... amikor nem vagyunk együtt... ahogy beszélgetünk őszinték vagyunk egymáshoz.. és ő megszeretett engem nagyon :S nem tudom mit csináljak. annyira furcsa hogy a nőm öccse..... :S mit tegyek ? komoly kapcsolatot nem akarok ....de ezt neki is megmondtam... de hiányzik ha nem vagyunk együtt.. .vagy nem látom.... mit tegyek ?
2010. aug. 3. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Akarjál komolykapcsolatot. És a NŐD öccse? WTF?
2010. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

"annyira furcsa hogy a nőm öccse"


kicsit félreérthető:D egyébként ne csinálj semmit...

2010. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

lányvagy?? xD ???

am hiányzik de nem akarsz komolyat???

vagyis jóóó kihasználni vagy mivaaaa???

2010. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem a nőm hanem a bnőm (barátnőm) öccse
2010. aug. 3. 00:10
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Zsuzsi, te vagy az?
2010. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok
2010. aug. 3. 00:11
 7/16 anonim ***** válasza:

értjük, csak nem értem mit szenvedsz. Döntsd el mit akarsz vaze 23 évesen..


23 F

2010. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem zsuzsi vagyok :S
2010. aug. 3. 00:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Na megérkezett az "öcsike" :D:DD::D
2010. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hmm :S öcsike :S
2010. aug. 3. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!