Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak menne a kérdésem?

Figyelt kérdés

nagy dilemmában vagyok fiúk

24 éves vagyok lány

és van egy srác aki nagyon tetszik de mi sose lehetünk

egymáséi azt hiszem PLÁTÓI SZERELEM VAN KÖZTÜNK

nekem van párom pontosabban..elvagyok kötelezve

a sráccal a munkahelyemen ismerkedtem meg

már 2 hónapja együtt dolgozunk

és ma mondta hogy

elfog menni tőlünk, mert

NEM AKAR BELÉMSZERETNI ÉS EZÉRT FELMOND

NEM TUDNÁ SZÉTROMBOLNI A HÁZASSÁGOM

EZÉRT INKÁBB ELMEGY hogy elfelejthessen

semmi se volt köztünk de nekem nagyon fáj hogy elfog menni

nem tudom mit csináljak....

normális fiúk válaszoljanak LÉGYSZI


2010. aug. 2. 17:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ugyanezt csinálta egy csajért, meg szakított is velem, a csajnak is volt férje, aztán meg visszakönyörögte magát, mert mégsem az volt amit gondolt.
2010. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha csak azért maradsz a pároddal, mert "biztos" helyed van, akkor mindketten csak szenvedni fogtok és később nagyon megbánjátok.
2010. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

tudom én hogy nem lehet semmi köztünk

talán jobb ha elmegy és akkor eltudom őt felejteni

nem testileg vonzódunk egymáshoz, hanem lelkileg

mintha 100 éve ismernénk úgy eltudunk beszélgetni

persze úgyértem vonzódunk egymáshoz, de nem a szex miatt

köszi a válaszokat

írhattok még mind elolvasom !!!

VÉGRE MINDNEKI NORMÁLISAN ÍRT NEKEM ÉS HASZNOSAKAT

KÖSZI SZÉPEN !!!!

2010. aug. 2. 17:52
 14/21 anonim ***** válasza:
...mert a jelenlegihez csak testileg?
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Első sorban próbálj meg normálisan írni,azt szeretik a fiúk.Másodszor pedig,mit szeretnél mit mondjunk?Látod szeret Téged a srác azért is megy el,hogy ne tegye tönkre a házasságodat.Szerintem,ha szereted a srácot válj el és legyél vele..Ennél jobbat nem tudok.
2010. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Huh tényleg az én barátom is így erezte magát, aztán szépen lassan rájött, hogy nem kell neki a csaj, és a csajnak sem ő. Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?
2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon nehéz.

Szerintem mérlegeld, hogy mióta vagy a pároddal, mit szeretsz benne, mik a hibái (gondolom az évek alatt már megismerted). Ha ezek után úgy érzed, hogy a másik emberrel talán, de csak talán boldogabb lennél, akkor válj el. Az a fiú biztosan nagyon szeret téged, ha otthagyná emiatt a munkahelyét...szóval részéről már biztos nem fellángolás (szerintem).

Hülyeség lenne azért a pároddal maradni, mert mellette biztos jövőd van. Az életben semmi sem biztos. Mindennek két oldala van, vagy nyersz vagy vesztesz...de ha sosem próbálkozol, akkor soha az életben nem fogsz nyerni.

Gondold ezt át! A boldogságodról van szó, így hallgass a szívedre. Egyszerűbb, mint gondolod...hidd el! =)

2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác csak érzelmileg zsarol. Ha igazán szeretne, akkor ezt nem mondta volna el neked, hogy azért megy el. Mert ezzel csak neked okoz fájdalmat. Ha igazán szeretne, akkor csak annyit mondott volna, hogy elmegyek, mert van másik lehetőségem, vagy mert nem érzi ott jól magát, stb... de nem azt, hogy miattad megy el.


A másik pedig (és ezt ne vedd bántásnak), de nem bírom az olyan embereket, akik csak azért vannak a jelenlegi párjukkal, mert félnek az egyedülléttől, vagy mert biztonságban érzik magukat. Ez a férjeddel szemben szemét dolog.

Most nem akarok erről hosszabban eszmecsrét futtatni, de akkor is ez a véleményem.

2010. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy korrekt srácról van szó. Nem kell tenned semmit, ott a férjed, vele esküdtél meg, vele fogod leélni az életed. Happy end. Most fáj egy kicsit, de elmúlik.
2010. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mindigis a kalandok híve voltam, szeretek élni a lehetőségekkel, így neked is ajánlani tudom őket, hogy ne unalmasan éld le az életed.. Viszont! Abba gondolj bele, hogy lehet a srác csak azért mondta ezt, hogy magába bolondítson téged.. De az is lehet, hogy komolyan gondolta a dolgot, és azért mondta el, mert nem volt képes szó nélkül otthagyni téged. Ahhoz nagy lelki erő kell.

Ha felejteni akarsz, vagy véget vetni valaminek, jobb ha soha többé nem találkozol az illetővel. Ez esetben jól teszi, ha elmegy messzire.


Én csak érveket mondtam, a döntést neked kell meghoznod!


És elnézést a homályos szövegalkotásért..

2010. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!