Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nem erkölcstelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem erkölcstelen k*vaként viselkedik az ágyban akkor nem is tekintik igazi nőnek?

Figyelt kérdés
Mindehol csak azt olvaosm,hogy egy nő legyne k*va az ágyban meg hasonlók...és ha nem nyeli le vagy nem szereti ha az arcába élveznek akkor hamarosan megunja a pasi és elhagyja..
2010. aug. 2. 17:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A pasiknak kétségkívül bejönnek a bevállalós csajok, de a normálisabbja nem erőlteti azt, ami nem tetszik neked.

Igazából az tetszik mindegyiknek, ha látják, hogy felszabadult vagy, és tényleg azt teszed, ami jólesik.

Egyébként hány éves vagy?

2010. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
18
2010. aug. 2. 19:58
 23/28 anonim ***** válasza:
24%

Egy igazi NŐ szakácsnő a konyhában, királynő a vendégek előtt, cseléd a nappaliban és szajha az ágyban.


Nem kell nagyon durván venni, de ezek az alapok. A nővé válás alapjai... szerintem. Persze egyiket sem kell szó szerint venni, de igen, tudj főzni (szakács), tudj viselkedni (királynő), tudd, hogy hogyan és mivel teheted boldoggá a párod a hétköznapokban és tarthatod tisztán a lakást (cseléd), és légy kreatív, bevállalós az ágyban (szajha). Ehhez én még hozzátenném, hogy nem árt, ha filozófus és pszichiáter is vagy mindezek mellett "mellékállásban". Ha mindez megvan, akkor nem lesz pasi, aki ellen tudna állni. Nem azt mondom persze, hogy ez a törvény, de nekem a saját tapasztalataim alapján ez az etalon... és ha emiatt "erkölcstelen k*rva" vagyok, akkor IGEN, az vagyok és BÜSZKE VAGYOK RÁ! (20/L)

2010. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
hátha te szolga akarsz lenni akkor hajrá,nekem mindegy:D
2010. aug. 2. 21:28
 25/28 anonim ***** válasza:

21:26


Gondolkodtál már azon, hogy klónozod magad? Sokan örülnének:)

2010. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Klónozható vagyok, az eljárást úgy hívják, hogy nevelés, kiegészítve fél éves etikett tanfolyammal :)

21:16 voltam :)

2010. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

:(

Az egy hoszabb procedúra.

2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen... nem így a legegyszerűbb :) Igazából személy szerint én azt vettem észre, hogy azok a lányok, akikben minden megvan, 1-2 év reménytelen keresgélés után inkább kimennek külföldre "Gentleman's Lady" címen, estélyekre, bálokra kísérgetnek külföldi örökösöket... amiben nincs semmi rossz azon kívül, hogy ha itthonról megtudja valaki, rögtön k*rvának bélyegeznek, pedig a dologba NEM tartozik bele a szex, csak és kizárólag akkor, ha már nem meghívott kísérő vagy, hanem a pároddal jársz egy estélyre... és igen, sajnos külföldön bizonyos körökben ezerszer jobban megéri NŐnek lenni, mint itthon. Itthon ezerből egy becsüli meg az ilyet, kint 1000ből 999... Sajnos ekkorák a különbségek... :( /még mindig 21:16 voltam :)/
2010. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!