Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban már lettetek szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban már lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
en is :) de sose mondtam el neki es 5 evig szenvedtem ..
2010. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de miért nem mondtátok el?
2010. aug. 4. 21:09
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
Az iskolában hülyeség annak lenni, inkább menj el egy discoba és szedj fel valami csitrit és told meg, aztán tedd lapátra. Sok szenvedéstől megkíméled magad hidd el.
2010. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
én nem, de a környezetemben többen vannak akik sulitársukkal járnak/jártak, és én azt veszem észre hogy elég rossz dolog. minden nap találkoznak, de csak iskolában, utána mennek ahova mennek, de általában nem együtt hanem külön.. ráadásul ha szakítanak akkor még évekig el kell viselniük egymást, ha akarják ha nem.. necces dolog.
2010. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Zsuzskah válasza:

hát.. én is vagyok/ voltam... Mindig is tudta a pasi aztán egyre jobban belezúgtam XD ráadásul 1 osztba jártunk...most ballagtunk el.

beszéltem is vele de más csaj teccet neki pedig fogdosott meg ölelgetett...elég gáz volt...

2010. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én 3-4 osztálytárssal jártam, volt egy 5-dik, akit meg szerettem, de persze pont abból nem lett semmi!
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem csak viszketett sokat a f@szom
2010. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kétszer is...de az első hamar véget ért a másodikal 2évig bírtuk,most már ilyen legjobb barátféle lett belőle:D
2010. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

21:17 el egy cipőben járok.:)

Vagyis ami az eslő 2 sort illeti...

A fiú sose mondta ki,hogy szeretne,csak jeleket adott...na meg a viselkedése velem szemben arról árulkodott.(L):D...és lehet,h a nyáron vagy az új sulinkba összejövünk.:P


Na meg persze volt más fiú is régen,akibe nagyon szerelems voltam több,mint 1 évig,de a fiú felettem járt 1 évvel.Ő is tudta,hogy szeretem,d eő nem viszonozta és elég csúnyán viselkedett velem...nagy nehezen sikerült kiszeretnem belőle:D és mostmár örülök,hogy nem jöttünk össze anno.

2010. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, lassan másfél éve tart és ha lehetséges, akkor most még jobban szeretjük egymást,mint az elején. Suliba semmi gond nincs avval, hogy együtt vagyunk.
2010. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!