Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nrboy kérdése:

Szerintetek milyen lány az olyan hogy együtt van a csávójával 9hónap2hetet, szakítanak és másnap már csávója van? Mit tegyek mert még szeretem!

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg elfelejteni az ilyen csaj egy Ri*** már de sry keress egy másik csajt te is tudom h nem könnyű de túlk kell rajta lépni...
2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Owen23 válasza:
Hát ha mindenképp szereted vald be neki az igazat:) ha igazat mondasz soha nem történik semmi baj és talán megfog érteni:)
2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de már mindent megpróbáltam és semmi! 9hónapot hogy lehet elfelejteni 1 nap alatt??
2010. aug. 2. 11:06
 4/13 anonim ***** válasza:

úgy lehet, hogy 1: már régebben megvolt a másik fiú a 9 hónap alatt is( hogy a kezdetektől vagy a 5 hónaptól esetleg járásotok utolsó 2 hetében az nem tudom) de már megvolt aztán te lapát ő pedig barát.

2: Ribanc.

De a 2 nem valószínű, hiszen előzmények nélkül nem hiszem, hogy kialakult volna a exnőd és az új pasija között érzelmek pár óra alatt, érted este szakít másnap reggel pedig rájön, hogy X-et szereti akt akkor ismert meg.....biza itt már a hátad mögött is voltak történések.

Ja bocs rosszul fogalmaztam Ribancnak ribanc de számító ribanc mert az 1 eset áll fenn.

2010. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdez meg exed ő tudja a választ hidd el XD
2010. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ne hidd h ő elfelejtette,biztos h nem.. de lehet h már akkor beleszeretett másba amikor még veled járt de nem akart megbántani. gondolom akkor ő kezdeményezte a szakítást. elfelejteni nem felejtett csak talált mást. az érzelmeket nem lehet befolyásolni,ettől még nem ribanc.

neked is nehéz lesz nyilván,de ilyenkor kell a barátokra,családra támaszkodni,elmenni bulizni. mindig jön más lány akit majd szerethetsz,ne hidd h ő volt az egyetlen.tapasztalatnak viszont jó volt mindenképp:)

2010. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mit vigasztaljátok leves a csaj és kész mit futsz a busz után ha tudod hogy nem éred el?
2010. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
k..a igazatok van !!! de az ideg megöl h látom őket eggyütt! és am kössz a megértéseteket:) rendes tőlletek:)
2010. aug. 2. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:

én 10hónapig voltam együtt a barátommal a ballagásom napján szakitottunk(mert azt a bulimat is el akarta rontanii) és már aznapi estén összejöttem bátyám egyik haverjával(előtte is jól elvoltunk,lehetett vele beszélgetni,hülyülni,bulzni(amit az exemmel nem))

és ezért nem vagyok ri.banc,csak úgy gondoltam nem akarok egyedül lenni,nem birom a magányt,és gondoltam meg érdemlek egy olyan pasit akivel BOLDOG vagyok!

azóta még egyszer sem veszekedtünk,sokkal jobb vele minden!

szóval azért mert másnapra volt másik pasija nem ri.banc,kedves első!

Keress mást Te is kérdező,ha nem érezte azt veled amit kellett volna és ezért hagyott el ,akkor ne akard magadnak,mert abból semmi jó nem lesz!

2010. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A jooöreg dzsoni wokör es dzsim bim bajtars szokott segiteni az ilyen helyzetekben =))
2010. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!