Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy jól tettem hogy szakítottam a barátommal mert elmegy a haverjaival nyaralni, és megmondtam neki hogy ha elmegy nem várja itthon senki.

Fogalmam sincs micsináljak,Nagyon szeretem és sokat sírok


2010. aug. 2. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem. ha csak nyaralni mennek akkor nem kell aggódni. mond meg neki h nagyon szereted és h nagyon várod majd haza:)
2010. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted.
2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem tetted jól. Ha szeret téged, nem kell izgulni, nem szed össze senki mást. Most igy viszont...
2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te is olyan vagy, aki nem nézi azt, hogy a barátja mit szeretne, aki nem leli abban örömét, ha a barátja boldog. Márpedig a szabadság kell, ő egy külön álló ember, külön álló döntésekkel, amit neked kötelességed tiszteletben tartani. Így kapod vissza az ő tiszteletét is magaddal és a döntéseiddel szemben.

De te nem ezt teszed. Az első alkalmat kihasználva ultimátumba kergeted, ami a lehető legrosszabbról, a szakításról szól. "Ha ő nem csinálja amit te mondasz, akkor kalap kabát".

Nos. Egy valamire való ember, aki önmagát legalább annyira tartja, mint amennyire tartotta eddig a párját, azaz téged, ilyenkor szedi a sátorfáját. Neked meg marha mázlid lesz, ha ki tudod engesztelni.

2010. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogyha elmegy nyaralni?


A barátodon kívül neked nincs életed?

2010. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted! A pasid megszabadult egy pcsától legalább!


Szerezz magadnak életet! Barátokat, hobbit! Ne lógj a másik nyakán mint egy hülye pincsi...


Lehet direkt ment nélküled nyaralni mert megfojtod! Erre gondoltál már??!!

2010. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves második miért gondolod azt hogy jól tettem kérlek indolkold meg.

Amúgy énis megbántam már hogy ezt az ultimátumot adtam meg igazatok van mert ezzel csak elkergetem.

De amúgy szerette volna ha menjek csak nem engettek el.

2010. aug. 2. 12:22
 8/9 A kérdező kommentje:
És amúgy meg hozzá tenném hogy nem nagyon lehet benne megbízni.:(
2010. aug. 2. 12:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még!!!
2010. aug. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!