Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, tényleg bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés

Tanácsokat,ötleteket szeretnék kérni!Normális válaszokat köszike!

Az a helyzet hogy van egy srác aki tetszik nekem.Eddig neten voltak barátaim de akkor még hü.lye voltam szóval ezért nemkell leszólni.Egy barátom volt élőbe 2 hétig jártunk de erről nemszeretek beszélni.Szóval semmi komoly nem volt még,tapasztalatlan vagyok mindenbe.Szóval bejön a srác,és tegnapelőtt találkoztunk.Egyik barátnőm szülinapja volt,ők jártak de már nem de nagyon jóba vannak.És aznap a srác mindig mellettem volt mindig odajött hozzám mindig beszélgetni akart.Meg leültem keresztbe egy egyszemélyes ágyra,odajött hozzám a srác és mellémfeküdt.Másik ágyon barátnőm és a pasija volt.És a telefonomon elkezdtünk játszani a sráccal és mindig közelebb és közelebb jött.Sokat nevettünk,aranyos volt.És általában ha valaki tetszik nekem mindig aközelébe akarok lenni.De most nem csináltam semmit,ő jött mindig oda hozzám.:) És én nagyon félénk,visszahúzódó nagyon nagyon csendes lány vagyok.Élőbe nem is beszélek szinte.Barátnőm azt mondta,közeledjek énis hozzá mert tuti bejövök neki ő már ismeri nagyon.Aztán indultunk mindannyian a játszótérre estefele és jött oda hozzám egymás mellett mentünk és mellém ült a padon is.Egyszer át is akart ölelni vagy nemtom mivolt már nagyon pörgött.Ittunk már egy kicsit de attól csak pörögtünk.

Szóval nem tudom hogy közeledjek,hogy legyek bátrabb ne ilyen kis besz*ari...Ja ő tudja hogy tetszik nekem.2 évvel idősebb és ő már tapasztalt


2010. aug. 2. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom egyeseknek már az agyára mehet hogy sok kis tini csaj/srác itt rinyál hogy mit csináljon,de kellenek a tanácsok!
2010. aug. 2. 10:41
 2/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy nekem nincs önbizalmam.mindenki azt mondja szép vagyok de szerintem nem.nem vagyok ilyen plázapitsa nem játszom az agyam.
2010. aug. 2. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
szedd össze magad és ne félj.ha tetszel neki és neked is tetszik ő akkor legyél kicsit nyiltabb aztán ki tudja lehet randi lesz a vége:P
2010. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy én is ilyen vagyok mint te.önbizalmam nincs sok pedig minden nap kapok vmi dicséretet és 2 és fél éve van barátom :)most már nem vagyok visszahúzódó.te se legyél az:)(első)
2010. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne rágódj annyit a dolgokon. Bátran, amit a szíved diktál!
2010. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!