Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy is tudsz járni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is tudsz járni valakivel, ha tudod h nem ő az akibe beleszerelmetesednél?

Figyelt kérdés
Szóval nem szerelemből. Hanem mert jól érzed vele magad, és hiányzik valaki mellőled. Ha igen ez nem hazugság?
2010. aug. 2. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy igen, ha jól érzem magam vele és ő hiányzik mellőlem. Ez már egy egész jó alap. A szerelem meg nem olyan dolog, amit előre el lehet határozni, hogy lesz vagy nem. Alakul magától és elsodor.
2010. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy hazugság.Jobb,mint egyedül punnyadni,és én nem vagyok egy fellángoló típus,legalább kell 2-3 hónap is a szerelemhez.28/Kan
2010. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátkozni lehet. Nevezhetem járásnak, de ettől még egyedül maradok.
2010. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beleszerelmetesednél
2010. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabriell88 ***** válasza:

beleszerelmetesednél..lol XDXD

inkább "beleszerettél" nem?


vaészeg nem vagy még túl az előző kapcsolatodon, nem tudodsz még eléggé nyitni felé... vagy nincs meg a bizonyos szikra, Őszinte leszek veled... képzeld magad az ő helyébe, ő belédszeret te meg nem szereted őt csak vele vagy mert kell valaki(társfüggőség), így átvered őt, becsapod stb.. előbb utobb pedig ugyis kiderül, és egy olyan emberneek fogsz fájdalmat okozni ezzel, aki talán meg sem érdemli!Álj elé és mond meg mi a helyzet, te meg tanulj meg egyedül lenni magaddal, tudom hülyén hangzik, de megkell tanulnod egyedül lenni, ami nem rossz.. önismeret.. ezzel csak fejlődnél


Angel

2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valakivel jól érzed magad az még nem feltétlen jelenti hogy járnod kell vele , lehet ez egy szoros barátság is !

Ha már most úgy érzed hogy nem tudnál beleszeretni később sem , akkor maradjatok barátok , csak a hiány miatt nem érdemes *felszedni*

2010. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!