Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok szerencsés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerencsés a szerelemben?

Figyelt kérdés

Mostanában nem jönnek össze a dolgok körülöttem és ez igaz a csajokra is. Futó kalandok szoktak lenni azzal nincs gond, csak 1 rendes lány lenne akivel normálisan eltudnék lenni és nem lenne valami beütése és nem hitegetne.


Nem vagyok olyan jó pasi, de megvan kezem lábam én szerintem nincs velem semmi gond belsőleg sem tök normális vagyok, és mégis kerülnek a lányok.

Ez miért van???

Tényleg ilyen kevés anormális nő vagy bennem van a hiba?


Előre is köszi!


20/f


2010. aug. 1. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:

Mintha össze beszélnének a hátam mögött esküszöm olyan.

Szinte egyszerre mondják le a randikat sorozatba, az egyik azért mert rájön hogy a régi barátját szereti, a másik mert dolga van a harmadik meg csakúgy. :D


Nem lehetek ilyen szerencsétlen tényleg.

2010. aug. 1. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:
A hiba benned van.
2010. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát valami oka még is van, azt nem tudom ,hogy benned van e a hiba, vagy a lányokban de valami bökkenő még is csak van.
2010. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ebből sokat tudtam meg köszi. :D
2010. aug. 1. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Most miért?MI honnan tudjuk ,hogy miért nem jön össze neked?

Amit leírtál abból csak elvétve lehet találgatni, hogy milehet a baj.Vagy csak egyszerűen rossz helyen keresgélsz..

2010. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg lány barátokat szerezni,akik szabadak és ha úgy adődna összejöhetnél velük. ismerd meg őket,és szerintem így sokkal könnyebb beleszeretni valakibe,mintha rögtön randi. részemről tapasztalat
2010. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig remek helyzetben vagy hozzám képest.
2010. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!