Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek! Összeállítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! Összeállítanátok nekem a képet? Jelenleg képtelen vagyok rá.

Figyelt kérdés

Összevissza remegek idegességemben. 24 éves lány vagyok, és szerelmes egy 36 éves férfiba. Őrület, tényleg, ennyire még nem szerettem senkit. Gond, hogy távol vagyunk egymástól, de amíg találkozni tudunk, addig is minden nap beszélünk a számítógépen. Nemrég a szerelmes írásokat felváltották a civakodások, nem egyszer csuktam úgy be a laptopot, hogy sírva aludtam el, hogy csak másnap is keressen, hogy csak vége ne legyen. Úgy érzem, Ő is szeret, próbál tenni, de elég akaratos, és sokszor már csak egy kicsi hiányzik, hogy béke legyen. Nemrég viszont bevallotta, hogy látta a volt barátnőjét az utcán, akivel viszonyt egy városban laknak, így helyzetelőnyben van az a lány, de komolyan mondta, hogy már nem érdekli Őt, csak a tekintetét figyelte, hogy vajon mit szól hozzá a lány, hogy újra látja Őt, mert elég csúnyán váltak el annak idején. Aztán ma meg felhívta a figyelmemet arra, hogy egy ideje figyel engem egy társkeresőn, amivel én már nem foglalkoztam régen, csak a leveleimet törölgettem, senkivel nem beszéltem, hisz alig látok így is a szerelemtől. De Ő ott figyelt engem, mivel Ő is regisztrálta magát korábban, de a gond az volt, hogy a képet viszont frissítette nemrég, amikor már mi együtt vagyunk, ráadásul azt tette ki, amit nekem küldött el legelőször, mert nekem készítette. Amikor rákérdeztem, megsértődött, hogy csak nekem akart tetszeni, mert a másik kép már ronda volt, de amikor mondtam, hogy én Őt nem a társkeresőn nézegetem, akkor meg rövidre zárta, hogy nem fog magyarázkodni. Mert ha valóban társkeresőzne, akkor nem hívta volna fel a figyelmemet erre, és ebben van is valami, de már másodszor játssza el ezt a figyelemfelhívást, először a volt barátnőjénél, mert arra is azt mondta, hogy ha nem mondta volna el, akkor sose tudom meg, és ez is igaz.

Viszont megint rossz hangulatban váltunk el, mert ma kritizált is engem, hogy fogyjak, pedig már eddig is fogytam 5 kilót, az idegességtől meg az utóbbi időben szinte alig eszek, mert hogy 40-en túl is karban kell majd lennem, és ezért tennem kell. Hízékony típus vagyok, de most egy betegség miatt híztam meg, előtte 158 cm/55 kg voltam, most 158 cm/60 kg vagyok, de 65 kg-ról jövök, így is fogyok már folyamatosan 2 hónapja. A célom a 45-50 kg, mert hiába fogyok a mérleg szerint, nem jól oszlik el rajtam. Így leírva olyan, mintha nem szeretne, de elvileg Ő is szerelmes, családról, gyerekekről beszélt nekem, és vele lenni is olyan, hogy szinte tudom, hogy Ő az Igazi, pedig nem Ő az első férfi, aki udvarolt nekem, mégsem éreztem ilyet senkivel, de mégis miért van ez a kezdeti feszültség állandóan? Mi lehet ennek az oka? Nem akarom Őt elveszíteni!!!! Most sem tudom, hogy következő beszélgetésre jön-e a géphez, és egyáltalán mikor. Félek.


2010. aug. 1. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Személyesen besélgessetek.
2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz már a g*cizős válaszolókkal, minden kérdésnél vannak.

Ez a csetelés elég idegesítő dolog. Én nem nagyon szoktam a pasimmal neten dumálni, mert sok pasi – őt is beleértve – valahogy másképp viselkedik a kommunikáció ezen csatornáján, és ez félreértésekre adhat okot. Az enyém például kellemetlenül szűkszavú olyankor, pedig nincs semmi baja, csak lekorlátozza ez a számára szokatlan beszélgetési forma.

Jó, gondolom ti messze lakhattok egymástól, biztos nem véletlenül msn-eztek vagy szkájpoltok vagy stb. Mi tudunk találkozni normálisan.

Vagy nem tudtok mégis gyakrabban talizni inkább személyesen? Úgy sokkal árnyaltabban lehet kommunikálni és kevesebb a félreértés. bár gondolom ezzel nem mondok újat.

Hogy a súlyod kritizálja, az csúnya dolog, de a pasik sajnos nem mindig tudják, hogy egy nőnek mit nem szabad mondani. Én pasim is utalt rá valamelyik nap.. nincs túl nagy feleslegem, csak elindult egy tendencia, és finoman utalt rá, hogy kár lenne értem, ha folytatódna. (Megkérdezte, hogy mennyit bicikliztem mostanság. Nekem már ez is rosszul esett, egyrészt mert nem igazán tesz jót az önbizalmamnak, ráadásul pont a saját pasim részéről, akitől inkább pozitív visszajelzésekre számítanék, és kaptam is már jó sokat, főleg az elején.. (2 éve járunk) ..másrészt meg azért, mert eleve falra mászom tőle, ha bárki picit is beleszól, hogy én min és hogyan változtassak magammal kapcsolatban. Az nálam egyszerűen kicsapja a biztosítékot, kiskorom óta ez van. Harmadrészt nagyon jól tudja, hogy én is örülnék ha fogynék picit, akkor meg mi a halálért kell mondani, ráadásul nem először?? De ő nem értette, mi bajom van, mikor ő csak egy jótanácsot mondott.. Bár ő finomabban utalt rá, mint a te pasid, de még így is adnék egy esélyt annak, hogy őneki sejtelme sem volt arról, hogy ez neked tán nem esik túl jól.

A társkeresős dolgot meg le tudod tesztelni ha regisztrálsz új néven.. Mondjuk ez nem túl egyenes. Talán okosabb ha válaszolsz magadban arra, hogy vajon okot adott rá, hogy nem bízol meg benne, vagy csak te parázol összevissza ok nélkül, ahogy egy friss szerelmestől ez megszokott?

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális kapcsolatban vannak viták, ez így egészséges.


Viszont:

A súlyoddal nem értem miért csesztet. Amikor összejöttetek drasztikusan másmilyen volt az alakod? Vagy csak most kitalálta, hogy hirtelen legyél modell alkat? Szerelmes férfiak ilyet nem szoktak....

2010. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

jó bonyolult sztori, de azért én végigolvastam, bár hozzáteszem elég idegesen írhattad, mert sikerült rám átsugároznod az akkori hangulatodat, de sebaj:)


szóval annyi az egész, h:


nagyon szerelmes vagy, és most nem látod a fától az erdőt!

ez a fiú hosszútávra nem lenne megfelelő!

azért beszélget veled, mert kellesz neki a rosszabb napokra,ha kettyinteni lenne kedve...

a legjobban tennéd, ha elfelejtenéd őt!

távkapcsolat nem a legjobb, és ő sem látja benne a reményt, hogy működhet, ezért vannak a viták

mert egyszerűen nem veszi komolyra a figurát...



sajnálom, hogy ezt kell írjam, de ez a hapsi csak szórakozik veled, és az idődet rabolja!

keress olyat, aki megérdemel!

2010. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!