Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek! Összeállítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! Összeállítanátok nekem a képet? Jelenleg képtelen vagyok rá.

Figyelt kérdés

Összevissza remegek idegességemben. 24 éves lány vagyok, és szerelmes egy 36 éves férfiba. Őrület, tényleg, ennyire még nem szerettem senkit. Gond, hogy távol vagyunk egymástól, de amíg találkozni tudunk, addig is minden nap beszélünk a számítógépen. Nemrég a szerelmes írásokat felváltották a civakodások, nem egyszer csuktam úgy be a laptopot, hogy sírva aludtam el, hogy csak másnap is keressen, hogy csak vége ne legyen. Úgy érzem, Ő is szeret, próbál tenni, de elég akaratos, és sokszor már csak egy kicsi hiányzik, hogy béke legyen. Nemrég viszont bevallotta, hogy látta a volt barátnőjét az utcán, akivel viszonyt egy városban laknak, így helyzetelőnyben van az a lány, de komolyan mondta, hogy már nem érdekli Őt, csak a tekintetét figyelte, hogy vajon mit szól hozzá a lány, hogy újra látja Őt, mert elég csúnyán váltak el annak idején. Aztán ma meg felhívta a figyelmemet arra, hogy egy ideje figyel engem egy társkeresőn, amivel én már nem foglalkoztam régen, csak a leveleimet törölgettem, senkivel nem beszéltem, hisz alig látok így is a szerelemtől. De Ő ott figyelt engem, mivel Ő is regisztrálta magát korábban, de a gond az volt, hogy a képet viszont frissítette nemrég, amikor már mi együtt vagyunk, ráadásul azt tette ki, amit nekem küldött el legelőször, mert nekem készítette. Amikor rákérdeztem, megsértődött, hogy csak nekem akart tetszeni, mert a másik kép már ronda volt, de amikor mondtam, hogy én Őt nem a társkeresőn nézegetem, akkor meg rövidre zárta, hogy nem fog magyarázkodni. Mert ha valóban társkeresőzne, akkor nem hívta volna fel a figyelmemet erre, és ebben van is valami, de már másodszor játssza el ezt a figyelemfelhívást, először a volt barátnőjénél, mert arra is azt mondta, hogy ha nem mondta volna el, akkor sose tudom meg, és ez is igaz.

Viszont megint rossz hangulatban váltunk el, mert ma kritizált is engem, hogy fogyjak, pedig már eddig is fogytam 5 kilót, az idegességtől meg az utóbbi időben szinte alig eszek, mert hogy 40-en túl is karban kell majd lennem, és ezért tennem kell. Hízékony típus vagyok, de most egy betegség miatt híztam meg, előtte 158 cm/55 kg voltam, most 158 cm/60 kg vagyok, de 65 kg-ról jövök, így is fogyok már folyamatosan 2 hónapja. A célom a 45-50 kg, mert hiába fogyok a mérleg szerint, nem jól oszlik el rajtam. Így leírva olyan, mintha nem szeretne, de elvileg Ő is szerelmes, családról, gyerekekről beszélt nekem, és vele lenni is olyan, hogy szinte tudom, hogy Ő az Igazi, pedig nem Ő az első férfi, aki udvarolt nekem, mégsem éreztem ilyet senkivel, de mégis miért van ez a kezdeti feszültség állandóan? Mi lehet ennek az oka? Nem akarom Őt elveszíteni!!!! Most sem tudom, hogy következő beszélgetésre jön-e a géphez, és egyáltalán mikor. Félek.


2010. aug. 1. 21:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
viszonyt=viszont (remélem, nem a tudatalattim írta el)
2010. aug. 1. 21:49
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
langweilig
2010. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
én ha itthon vagyok sose csukom le a laptopom, nehogy elkopjon:P
2010. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezért érdemes volt pötyögnötök, tényleg.
2010. aug. 1. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
bocsi, de az első mondat után elment a kedvem tőle.
2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egészségedre.
2010. aug. 1. 21:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát..minden oké lenne kivéve ez a kritizálás. Pláne a súlyod.

Találkoztatok már élőben is? Voltál nála ő pedig nálad?

Csók, szerelmes ölelések? Együtt vagytok és a barátnője vagy?

2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
ez apakomplexus -> wikipédia -> netdoktor
2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztunk már élőben, voltak csókok, ölelések, könnyes szemmel ment el, elvileg a barátnője vagyok.
2010. aug. 1. 22:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak nem apakomplexus, egy 12 évvel idősebb nem lehetne az apám. Előtte egy 5 éves kapcsolatom volt, aki viszont egyidős velem. De ha még apakomplexus is lenne, akkor már szerinted ez lenne az ok? Vagy mit akartál ezzel mondani?
2010. aug. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!