Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat mitől kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat mitől kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elösször is fiú vagyok és 19 alány meg 16.Ahhoz képest hogy csak 16 elég felnőttesnek ismertem meg őt az az nem olyan mint a legtöbb 16 éves hanem sokkal komolyabb.De nem tom lehet velem van a baj de én nem érzem hogy ez most egy kapcsolat lenne:S. 1hónapja összejöttem egy lánnyal az első hét jóvolt minden nap találkoztunk.után 2 hétig semmi megszakadt vele a kapcsolatom. Tegnap volt rövid ideig msn-en és rákérdeztem konkrétan hogy mi is akar azt mondta hogy beteg és anyja nem engedi hogy bárkivel is találkozzon aztán sűrgősen mennt gyorsan elköszönt és mondta hogy szeret most elösször mondta... Ma kaptam egy sms-t tőle hogy tudatni szeretné hogy szüksége van rám és hogy szeret...

Nem tom én már abban a hitben voltam hogy ennyi volt és nem akar velem lenni többet egészen a hétvégéig. De hát azt mondja hogy beteg. Nade 2hete folyamatosan? nem tom nah mindegy voltam nála de senki nem nyitott ajtót:/ Lehet velem van a baj? vagy lehet jól érzem és ez nem is kapcsolat?

Köszi a válaszokat előre is...


2010. aug. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Veled van a baj.
2010. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
veled nincs baj..a lánnyal sincs baj, csak problémásabb az átlagnál vagy gátlásos vagy megijedt. A hülyít nem igen játszik, tekintettel az sms-re, szóval türelem. Minden ember más és minden kapcsolat más intenzitással alakul, nem kell feltétlen egymás szájába lógni a kapcsolat legelején, lesz még rá idő bőven. Hajrá.
2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!