Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejöjjek 1 olyannal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöjjek 1 olyannal akinek nincs semilyen végzettsége és munkanélküli vagy pedig alkalmi munkái vannak? 18/l

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 19:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
modntam neki még elmehet tanulni de azt mondta nem akar
2010. aug. 1. 19:30
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem minden lány azt kérdezi meg előbb hogy hol diplomáztál és milyen állásod van,hanem hogy milyen kocsival jöttél.Nos simán lehet egy link tengő lengő suhancnak van kocsija ha a szülők adtak mondjuk neki egyet ballagásra.Másrészről egy szorgos fiatalnak meg nem feltétlenül van autója mert hacsak nem taxis vagy ilyesmi akkor az egzisztenciaépítésnél az önmagunk eltartása és a lakás után jön fontossági sorrendben az autó
2010. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne!
2010. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"modntam neki még elmehet tanulni de azt mondta nem akar"


Az ilyet hagyd a fenébe... Nem fog változni

2010. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de gondoltam ha belémszeret ami már megvan kicsit akkor rávehetem h tanuljon vmit és menjen dolgozni:DD
2010. aug. 1. 20:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távra tervezel akkor ne.


Te hogy állsz a tanulással?

2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
4,3 az átlagom
2010. aug. 1. 21:08
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem nem az aszámitana h nincs jólfizető állássa ha nem az h TANULATLAN és ez undorító nem tudnék vele lenni
2010. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez tudod attól is függ hogy hány éves a pasi,mióta nincs munkája,ha linkeskedésből lustaságból meg abból hogy válogat a munkák között azért nincs ,akkor jobb ha elfelejted ezek a pasik nem hogy családot,de magukat se tudják fenttartani,ez nagy inspiráció egy férfire nézve,nálam szóba se jöhet ezesetben,s nem azért mert anyagias vok!Ahhoz ehhez semmi köze,de egy Férfi legyen Férfi a korához érettségéhez mérten főleg ha a huszon-harminc éves korosztály él így!Más az hogy átmenetileg nincs,vagy esetleg fősulizik,tanfolyamozik,de hogy ha vki semmit évek óta nem fejlődik,ha a világ legszebb pasija lenne akkor se kéne!!Az meg hogy nincs iskolája végzettsége 8osztályon kívűl,pláne nem kérdés!
2010. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!