Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyámnak, hogy van fiúm?

Figyelt kérdés
Én 16 ő 20 éves. Eddig még nem volt barátom. Nem tudom, hogy mondjam el neki. :/ Ráadásul azt mondta ha kezdeni akarok egy fiúval akkor először haza kell vinnem bemutatni...ne máár :S Nem esküvő lesz ebből (bár kitudja). :D
2010. aug. 1. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
előbbi vtam..én nem bántam meg és ennek már 6 éve. 17 évesen mondtam el. 23/F
2010. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

haha, én 15 vagyok, a barátom 19, és énis ugyanennyire paráztam mikor összejöttünk, mert ugyanez volt nálunk is pontosan..:D

én nagyon féltem attól hogy a korral lesz gond, szóval ha kérdezi hogy hány éves, akkor valahogy nagyon finoman add elő, mert az hogy a kicsilánya egy 20éves nagyfiúval "kavar" az enyhe szívrohamot idézhet elő a szülőknél.. szóval mesélj arról hogy mennyire aranyos veled, meg amúgyis gyereklelkű (nembaj, ha nem az, de ezt megnyugtató hallani):D .

Én egyébként nagyon fokozatosan vezettem be, hoyg ne kelljen egy nagy "bejelentést" tennem, szóval mikor még nem jöttünk össze cska talákoztunk, akkor mondtam hogy jaj, megyek egy ismerősömmel moziba stb..

aztán kérdezi hogy kivel, akkor mesélsz valamit róla, de hozzáteszed, hogy ajj, ez nem olyan randi-féle, cska találkozunk.. szal szép fokozatosan beadod neki, aztán egyszercsak majd hazaviszed... nem lesz gond.;)

16/L

2010. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én amikor elmondtam anyának, h egy 29 éves pasival vagyok együtt és már szexeltünk is kicsit ledöbbent, mondd meg neki mi előtt nem fekszetek le ... :D
2010. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!