Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet-e hozni az elmúlt szerelmet, vágyat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mivel,hogyan?

3 éve nem szeretem az élettársam nem is kivánom és 2 éve nincs sex.Épp elköltözöben vagyok tőle,de ő szeretné ha még kapna esélyt van közös gyerekünk,de én nemhiszek benne hogy meg tudnám szeretni újból

2010. aug. 1. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogyan?

Lefoglalod magad, gondolkozz el biztos van vmi, amit szerettél volna megcsinálni, vagy szeretnél megtenni.

Gondolkozz picit. :)

A lényeg, hogy ne legyen időd rajta rágódni...ja és szerintem ne nagyon nézz romantikus filmeket egy ideig, egy jó vígjátéknál nincs is jobb:)

2010. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Júúúj :D

Én durván félreértettem vmit:D

Hagyd el, ha nincs szerelem akkor csak szenvedsz és a gyerek is szenvedni fog. Lépj tovább és kezdj új életet:)

2010. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azon vagyok,mármint a továbblépésen,de sajna nem olyan könnyű(anyagilag)

csak azt nem értem hogy miért akkor "szeretett belém" hirtelen amikor rájött h bennem mindennek vége...

2010. aug. 1. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:
2 év az már durva. Ha ennyi idő alatt nem találtál vissza hozzá 20 év alatt se fogsz.Tudom h nem könnyű gyerekkel, ugyanebben a helyzetben vagyok, bár nekem az új párom sokat segit lelkileg h könnyebb legyen továbblépni. Sok kitartást hozzá és remélem megtalálod a boldogságot:)
2010. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te együtt laksz már az új pároddal? mikor ismerted meg még az elköltözésed elött?
2010. aug. 1. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted akkor nem szereted. Ez nem fog változni.
2010. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem sikerült összeköltöznünk. Jövő év elejére tervezzük. Szintén az anyagiak miatt, meg h ő jelenleg másik városban dolgozik,de már folyamatban van neki egy itteni munkahely.
2010. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És igen már ismertem mikor elköltöztem, de akkor még csak barát volt. Bár már akkor is mindenben támogatott. Tudom h egyedül nehéz. Rohadt nehéz. A bizonytalanság, főleg a gyerek miatt h mi lesz ha... nem sikerülnek a dolgok. De ha boldogtalan vagy a gyereked is az lesz. És ha van rá lehetőséged, és úgy érzed h boldogabb leszel Nélküle akkor tedd meg.
2010. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!