Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzheti le az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzheti le az ember ezek után a félelmet?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy lányba, bevallottam neki, hogy érzek iránta valamit, de ő még csak emberszámba sem vett. Büszkeségem és önbecsülésem romokba dőlt, mindent megtettem, hogy legalább szóba álljon velem, de hiába. Iszonyatosan szenvedtem.

Nemrég viszont találkoztam egy lánnyal a vonaton és hirtelen vége lett a szenvedésnek, kedves volt és hihetetlenül tetszett és talán én is neki, de gyáva voltam és nem tettem semmit, csak pár mondatot beszéltünk és még a nevét sem tudom.

Félek bármit is tenni azok után ami azzal a másik lánnyal történt, tudom, hogy hülyeség, mert ezt a lányt a vonatról még csak nem is ismerem, de kicsit olyan vagyok mint a kutya akit állandóan megvernek és már a simogatástól is fél.

Láttam már máskor is azt a lányt a vonaton, úgyhogy remélem újra látni fogom. Tudom mit kéne tennem, azt is hogy hogyan, de képtelen vagyok rá.

Nem várom, hogy valaki megmondja ennek a holtbiztos ellenszerét, de talán lesz olyan hozzászólás ami egy kicsit segít. Előre is köszönöm.


2010. aug. 1. 11:16
 1/10 anonim válasza:
100%

túl kell lépned azon a csajon aki még rád sem hederít az ilyen csajok szerintem el vannak maguktól szállva nem kell vele foglakoznod.

a másik csajal pedig ha úgy érzed h lépnek kell akkor lépj és menyj oda hozzá legalább a nevét tudd meg:D

de az már jó lenne ha a telo számát is megadná mert akkor az azt jelenti h van esélyed nála :D vagy ki tudja a csajok ki ismerhetetlenek :D:D

2010. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán azt kéne csinálnod hogy nem egyből szerelemre gondolni(mert akkor előjön a rossz emlék) hanem előbb barátságra! aztán fokozatosan a szerelemre :)


18/f

2010. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
nem tudom miért mindig a csajok a hibásak..ha nem tetszett neki a kérdező,akkor nincs mit tenni,nehogy már a legjobb csajoknak ne legyenek elvárásai és minden utánuk vágakozó fiúval járni kelljen..istenem.
2010. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a régi lány már nem érdekel és amikor érdekelt sem erőltettem nála semmit, csak annyit, hogy szóba álljon velem azok után is, hogy bevallottam neki érzek iránta valamit, de úgy bánt velem mint a szeméttel.

Nyilván az ember van akinek tetszik és van akinek nem, ez van, de ez akkor sem ok arra, hogy így bánjunk valakivel. Vagy igen?


De ez most nem róla szól, végre valahára és ez az aminek azért örülök :)

2010. aug. 1. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy talán nem ribikkel kellene kezdeni:)
2010. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ribi, csak önző és cseppet beképzelt :) De nyilván nem csak ez a két tulajdonság jellemezte.
2010. aug. 1. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:

a második 11:25ös... -.-

te biztos ilyen nagyonszép, felsőbbrendű-érzettel rendelkező kis plázapunci vagy... szó sincs róla, hogy minden 10ből 12es csajnak járnia kell mindenféle nyomoronccal (nem a kérdezőre mondtam, félreértés ne essék...). arról van szó, hogy egy tök normális srácot emberszámba sem vesznek. ami nem azt jelenti, hogy nem tetszik a csajnak, ezért nem kezd vele. az azt jelenti, hogy lesz*rja, keresztül gyalogol rajta, nem érdekli semmi, mert ő aztán nagyon szép, és személyes sértésnek veszi, ha nem egy pénzeszsák macsó akar tőle valamit, hanem egy "senki"... undorító szajhák vagytok mind...

2010. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ti meg faszverő bu zik:D
2010. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, és mielőtt félreértenék ezt is, az "undorító szajhák" kizárólag a fentebb leírt p*csákra vonatkozik, nem a normális lányokra. :D
2010. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell ez a gyűlölködés, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más fontos. De hát az ember nem válogathatja meg, hogy kibe szeret bele.

Nagyon sikerült elkanyarodni az alap kérdéstől.

2010. aug. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!