Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mar nem vonzodom annyira a baratomhoz mint regebb?

Figyelt kérdés

Ugy 3 honapja jarunk...s nem tudom ,hogy miert de van egy olyan erzesem, hogy nem szeretnem az idom nagy reszet vele tolteni mint maskor,meg egyszeruen nem akarok tobbet vele lenni,de ha nelkule vagyok 1 napot,mar az is eleg ,hogy nagyon hianyozzon.Ugyanakkor meg meg mindig szeretem!

15/L


2010. júl. 31. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen időszakaim ami kb 1 hét vagy kevesebb ideig tart, lehet, hogy neked is csak ez van és utána megint nagyon odáig leszel érte. :)

15/L

barátommal lassan egy éve együtt vagyunk :)

2010. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszodat!
2010. aug. 1. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!