Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhat meg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg az a szemlélet hogy a férfinak magasabbnak kell lennie?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
semmitől
2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Semmitől. Van az, hogy a férfinak kell erőt sugárzónak tűnnie a kapcsolatban, és a külső szemlélő számára a magasság egyike a legfontosabb ilyennek.


Amúgy én magas vagyok, 196 cm és még 17 éves, úgyhogy sosem volt gondom a nálam magasabb lányokkal :)


Aki meg alacsony fiú, az kezdjen alacsony lányokkal. Az egyik barátom is alacsony (kb 165-170 cm) és ugyanúgy vannak barátnői, akik többnyire vele egy magasak, vagy nála alacsonyabbak.

2010. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

van egy 185 centis barátnőm aki sosem lenne hajlandó alacsonyabb pasival járni. bár nem sokan kajtatnak érte.


ez a szemlélet szerintem mostanában nem nagyon fog változni... de sokan vannak, akiket nem zavar, akik megszólnak/beszólnak egy ilyen párt azok csak irigyek, mert egyedül vannak/nincs jó kapcsolatuk a partnerükkel. az ilyen véleményt le kell...

2010. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hát én aránylag magas vagyok (200cm) de nem tudnék magasabb lánnyal járni sértené az önbecsülésem

165-180 az oké de ha magasabb már ráz a kideg ha alacsonyabb akkor meg ráz a gyögyör XD

2010. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van rá egy ötletem.Holnaptól minden férfi hordjon magassarkút, és akkor 10-20év alatt beivódik a köztudatba hogy csak a férfiak hordanak magassarkút, így tuti hogy nem lesz magasbb nő mint férfi:D
2010. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
183 vagyok.Pár éve simán felszedtem egy nálam jó 10-15 centivel magasabb vékony lányt.A fellépés számít,nem az,hogy törpe vagy(pl Napóleon).
2010. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Morcika83 ***** válasza:
Ez szerintem teljesen egyénfüggő, de akkor biztosan ha genetikailag nem olyanokoz fognak vonzódni a nők akik biztoságot sugároznak, legyen az magasság, testsúly stb.
2010. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!