Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhat meg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg az a szemlélet hogy a férfinak magasabbnak kell lennie?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Na és ezt ki mondta, hogy " kell lennie "?
2010. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nők 99%-a.
2010. júl. 31. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi az illető és valami megfog a kisugárzásában (belső értékek stb..) akkor el lehet tekinteni ettől.
2010. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem, meg az igazi szerelemeben lényegtelen,hogy ki a magasabb ! Nem törődve mások véleményével
2010. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor én az 1 %-ba tartozok. Ma már lényegtelen, hiszen nagyon sok magas lány van. Persze van akit zavar, ha alacsonyabb a pasi, de szerintem a 99 % ma már nem áll.
2010. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a "személet" nem azt mondja hogy kell lennie, hanem pl a tv-ben jobban néz ki ha a férfi valamivel magasabb mint a műsorvezető partnernője.


De szerintem a való életben max a férfit zavarja hogy alacsonyabb, de ha azt sem akkor király...

2010. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az igazi szerelemben az oké..de meglát valakit akkor egyből nem szerelmesek és ott viszont fontos,hogy egy csaj hogyan gondolkodik erről..gondolom a kérdező se azért írta ezt a kérdést mert párkapcsolata van mert akkor nyilván nem zavarhatja (annyira) a párját ha együtt vannak.
2010. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahogy megváltozott az a szigorú szemlélet is, hogy a nőnek otthon van a helye, gyereket nevel, háztartást vezet..sőt régen embernek sem számított, nem szavazhatott a nő aztán ma már karrier karrier hátán sőt menőbb néhány nő mint férfi. Vagy régen tudod mikor lehetett volna a melegfrontvonalnak házasodni meg felvonulni? Aztán ma.


Szóval ennyit a férfi legyen magasabb a nőnél, de hát ez is olyan, hogy valaki szerint így van aztán valaki meg tesz rá magasról. Különben is ez egy állapot. Aztán a nagy 180 cm amazon aki azt mondja fúúújjj alacsonyabb fiú ki tudja mit művel még 60 éves koráig érted látunk már karón varjút. Adott embereknél is állandóan változik az életszemlélet nem lehet semmit kijelenteni, hogy már pedg ez így lesz, ideig-óráig lehet, de 15 év múlva is úgy gondolja...nem hiszem. Szóval lehet alacsonyabb fiúknak is magasabb barátnője, még olyan is aki eddig azt mondja/mondta, hogy ő bizony soha nem járna alacsonyabb fiúval. Mert kihagy egy fontos dolgot az ilyen hölgy az érzelmeit. Lehet beleszeret egy kerti törpébe aztán majd csak pislog...

2010. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Te ismersz nőt akinek a saját karriere fontos?
2010. júl. 31. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is egyet, pl bírónőket, ügyész asszonyokat...stb
2010. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!