Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a félelmet vagyis hogyan lehet több önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

A csajok azokat a srácokat szeretik akiknek van önbizalma,de ha kevés van belőle akkor hogy lehet rajta segíteni?Nekem pl a bizonyos helyzetekbe nincs elég bátorságom.például a csóknál de már a kéz megfogásánál is.

18 vagyok és szoktam randizgatni de még semmi nem jött össze gondolom éppen emiatt...


2010. júl. 31. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt ilyen problémám mindég bármit megcsináltam amit szeret én azt tanácsolom hogy gondolj arra hogy nincs mit vesztened és még jól is sülhet el.
2010. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy barátságos lányt, és legyél hozzá őszinte.

Csak annyit kell elmondanod amit itt leirtál. A többi majd megoldódik, ha csak egy picit is szimpatikus vagy neki.

2010. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszer mindent el kell kezdeni......gyakorolj....béna lesz az első pár alkalom....egy idő után mosolyogva gondolsz majd vissza az ügyetlenkedéseidre....amikor már májer leszel! de ha nem próbálkozol sohasem akkor csak megbánod az elvesztegetett idő!

A gyakorlat később átmegy bátorsággá....és ha bátor vagy, akkor több a pozitív visszajelzés, és akkor önbizalom is lesz:)

2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megmondom a frankót:

Le kell nézni a csajokat...Égesd be a tudatodba, hogy a nők alsóbbrangúak nálad. Ha egy nem jön össze, akkor van még 1 millió.

Nem kell parázni...

20/F

2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a mostani barátom is nagyon visszahúzódó volt mikor megismertem és nem mert igazán kezdeményezni, mi 1 hónap ismeretség után jöttünk össze, elég sok idő igaz, de megérte már nem olyan mint volt, nyílt és ha kell bevállal velem mindent:$ mikor előszőr találkoztunk pl. annyira izgult h mindent 2x-3x kellett neki elmagyarázni , pedig nagyon könnyű dolgok voltak, de mégis,de mondom h sikerült neki megváltozni,keress egy szép lányt akit szerethetsz és hidd el megfog ez változni:D
2010. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!