Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárkózottság. Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottság. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal nem olyan régóta vagyunk együtt, és ami nehezíti a dolgunkat, hogy távkapcsolatban élünk. Nem tudunk sűtűn találkozni, de amikor találkozunk, elég sok időt töltünk együtt. Mivel világ életemben romantikus alkat voltam, elvárnám tőle, hogy amikor találkozunk, foglalkozzon velem, szeretgessen, egy kis gyengédség, ölelések, hasonlók, de ezt egyáltalán nem kapom meg tőle. Mit tehetek? Azt mondja világ életében ilyen zárkózott volt. Fel tudom ezt valahogy oldani? Ha igen, hogy? Én azt hiszem, mindent megteszek ami tőlem telik. Vagy csak türelmetlen vagyok?
2010. júl. 31. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A zárkózott, csendes emberek sokszor normálisabbak.Énis az vagyok és van két gyermekem és szerető párom.Az sem normális ha valakinek túl nagy a szája.Lehet jobban megtudja védeni magát de sok buktatója van és könnyebbb bennük csalódni.A zárkózotthoz nemvaló nagypofájú,nyitott társ az biztos (ami többéves tapasztalat)mert más az életmódja meg stb..Az én párom szintén zárkózott és jól megvagyunk.
2011. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!