Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárkózottság. Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottság. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal nem olyan régóta vagyunk együtt, és ami nehezíti a dolgunkat, hogy távkapcsolatban élünk. Nem tudunk sűtűn találkozni, de amikor találkozunk, elég sok időt töltünk együtt. Mivel világ életemben romantikus alkat voltam, elvárnám tőle, hogy amikor találkozunk, foglalkozzon velem, szeretgessen, egy kis gyengédség, ölelések, hasonlók, de ezt egyáltalán nem kapom meg tőle. Mit tehetek? Azt mondja világ életében ilyen zárkózott volt. Fel tudom ezt valahogy oldani? Ha igen, hogy? Én azt hiszem, mindent megteszek ami tőlem telik. Vagy csak türelmetlen vagyok?
2010. júl. 31. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elég nehéz eset...

mivel nem vagytok együtt sokat,nem igazán tud feloldódni szerintem.

jobb lenne ha egymás után több napot lennétek együtt.

nem megoldható? szerintem akkor változna picit a dolog.

2010. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyitottság
2010. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így szokott lenni, hogy egymás után több napig vagyunk együtt amikor találkozunk, kb egy hétig. De nem igazán történik változás.
2010. júl. 31. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Légyszi vegyél fel msnre..mesélnem kell valamit! paravazze@hotmail.com nem akarom hogy így járj,dettóra..légyszi
2010. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezt nem lehet csak ugy feloldani:S szal szerintem idő kell neki... majd biztos h fel fog oldodni csak megkell h bizzon benned...:)ez meg nem megy olyan gyorsan.....
2010. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na mindegy..az msnenes vagyok..azt szerettem volna elmesélni neked,hogy :


Volt egy pasi,aki nagyon bunkón bánt velem.Szerettem nagyon,de ő két évig kihasznált engem.Aztán teljesen feladtam vele szemben.Jött egy másik,rendes,aranyos,hihetetlenül édes pasi!:$ És teljesen elfelejtettem vele azt aki előtte volt.Ugyanolyan voltam mint az a lány,akivel most vagy.Nem mertem megszólalni előtte.Alig mertem egyáltalán ránézni,meg csinálni valamit,és ő is messze lakott tőlem.(kb 40km-re).Ami igazából max egyórás út.Szóval egy héten egyszer tudtunk csak találkozni,de volt amikor nem is láttam két hétig.Aztán amugyis zárkózott vagyok,meg az előző barátomban nagyot csalódtam,és kicsit féltem is,hogy megint bolondot csinálnak belőlem.De tévedtem.Végre éreztem hogy valaki tényleg szeret,meg minden rendben van,még be is mutattam a családomnak,meg ő is az övének.Aztán énis közeledtem hozzá.Meg már azt hittem minden rendben van.Egyszer csak msnen közölte velem,hogy kiszeretett belőlem,mert alig szólalok meg,meg hideg vagyok mindenkivel szemben.És szakított velem.Arra gondoltam akkor,hogy ez hülyeség,mert úgy ahogy először történt velem pár olyan dolog,ami vele,pl ő volt az első akit haza mertem hozni,stb...És már megis bíztam benne.És most,kb majdnem két hónap után jöttem rá,hogy mennyire odavagyok érte.És most bármit megtennék,hogy velem legyen.De ő bunkó módon elküldött...És azóta már két barátnője is volt.Most azt mondta,hogy megtalálta az igazit...Stb...Szerintem ha tényleg szereted azt a lányt,akkor mellette maradsz,találkozz vele annyit amennyit csak tudsz!Ha ugy érzed,hogy ő nem szeret annyira(mert előfordulhat),akkor kérdezd meg tőle,és inkább most szakíts vele,mint akkor amikor már megbánta a dolgokat...

2010. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Nekem voltak/vannak családi problémáim is,ami miatt zárkózottabb vagyok.És végülis igaza volt,mert amilyen vele voltam én sem maradtam volna magammal...Amugy szerintem hívogasd,beszélj vele nagyon sokat,amikor nem tudsz velelenni,ha neki nem jut eszébe semmi,akkor mondj valamit te.De ne éreztesd vele azt,hogy muszály megváltoznia.Mert lehet hogy olyan mint én,és nem tud.Ha neked ilyen lány nem kell,akkor mond meg neki.Ne szórakozz vele.De lehet hogy szégyenlős,mert annyira szeret...Vagy annyira jó vagy neki.De ennek inkább örülj...Szerintem ha sokat beszélsz neki,meg msnen,vagy webkam...Annyi minden van xd
2010. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó válaszolónak a hosszú és tartalmas kommentet, és sajnálom, hogy ez történt... igyekszem valamit változtatni, vagy legalábbis a sarkamra állni.
2010. júl. 31. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kóros ha valaki zárkózott.A párommal együtt azok vagyunk ésboldogok vagyunk két gyermekkel.Persze egymás előtt nem vagyunk azok.Baráti körünk nincs.
2011. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Énis zárkózott vagyok és be is merem vallani,hogy az embereket sem kedvelem túlzottan sőt kifejezetten idegesítenek hosszútávon.Lánykoromban is unalmasak voltak a társasági összejövetelek egy idő után.A vicceken is ásítottam .Szerintem semmi kóros nincs benne.A pszihológus is azt mondta így kerek a világ.Vannak nyitottak és zárkózottak.Nekem is van családom ,élettársam két gyermekkel.Egyedül munkavállalás terén érzem hátrányát.Sok ilyen ember van csak nem vállalja fel.
2011. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!