Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jól leoltom, attól jobb lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól leoltom, attól jobb lesz?

Figyelt kérdés

Az első barátomról van szó, akivel csak 1 hónapig jártam, mégis nagy nyomot hagyott bennem. Már fél éve történt, hogy kidobott egy másik csaj miatt... sőt, mondhatjuk úgyis, h a hátam mögött kavart vele. Nagyon jól elvoltunk, azt hittem minden rendben van, aztán 2 napig nem voltam itthon, nem keresett, és mikor hazajöttem, felléptem msnre, nem írt rám. Aztán láttam, hogy leszedte a nevemet a Személyes üzijéből, és csak egy szívet hagyott kinn. Később rám írt, hogy beszélnünk kéne. Mondtam, hogy ne beszéljünk, és úgy csináltam, mintha nem érdekelt volna, mintha nem is esett volna rosszul, hogy elhagy egy másik csajért... aztán ezt msnen megbeszéltük, hogy mi hogyan volt, hogy jött össze ezzel a csajjal, de úgy csináltam mintha nem érdekelt volna a dolog, nemis haragudtam rá. Elég gáz, de pont Valentin napon szakított. Elég szarul esett legbelül, de mivel szerelmes voltam, nem tudtam neki beszólni, nem tudtam leoltani. Én azóta összejöttem egy másik sráccal, akivel már 5 hónapja együtt vagyok és szeretjük egymást.:) Viszont a seb azóta is itt van, még most is gondolok rá néha, és hatalmas dühöt érzek az első barátom iránt. Ő azóta is együtt van azzal a csajjal, bár próbálkozott többször is nálam újra, de megmondtam neki, hogy nem lesz semmi köztünk már - nagyon nehéz volt, de ennyire ne nézzen már hülyének. A lényeg, hogy mostmár nagyon szívesen leoltanám, de nem tudom, h lenne-e értelme, akkor könnyebb lenne utána, le tudnám zárni a dolgot, vagy csak jobban előjönne? Szerintetek?

17/L


2010. júl. 31. 12:28
 1/9 anonim válasza:
59%
szerintem elég gáz hogy még mindig a volt pasidra gondolsz...semmi értelme már "oltogatni" SZERINTEM
2010. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Csakis azért akarod felgyújtani, hogy utána leoltsd? Ilyet ne csinálj nagyon veszíjes.
2010. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg utána milyen felszabadult érzés, miután beoltod, beégeted a gyereket...Én ezt tettem, megmondtam neki úgy a véleményem, hogy szerintem egy hétre elvettem az önbizalmát. Azt nem tette ki az ablakba, amit tőlem kapott:D

Vedd elő a gyereket nyugodtan, mert megnyugszol tőle. Kiadod magadból a feszültséget. És nem baj, hogy a dolgon lényegében nem változtatsz majd semmit, de elmondod, ami kikívánkozik belőled, és ez megold mindent.

Magadban már biztos többször is felmondtad a vádbeszédet. Na ezt hangosítsd ki, és oltsd be a srácot! Majd meglátod milyen jó lesz utána!:)

18/L

2010. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd meg h akkor h megbántott téged,és h haragszol rá.. érezze magát ő is szarul!! én ettől tuti megnyugodnék, és könnyebben túl tenném magam rajta..
2010. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se azt mondd, hogy téged mennyire megbántott és hogy mennyire fájt neked amit veled tett, inkább az ő "hiányosságait" hangsúlyozd lenézően (gerinctelen, csicska, állat, töketlen, férfiatlan, kamuzós). :)
2010. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 12:36

Uh kemény 1hétig? :O

Kérdező! Te meg azt a sok energiát, és időt amit arra fordítol h beszopasd azt a gyereket, inkább a mostani barátodra szánnád.

Ha már 5hónap eltelt mi értelme? Akkor paraszt volt, lépj tovább, vagy oltogasd azt a gyereket mint vmi 14éves kislány.

2010. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmmel én szakítottam, és amúgy nem is jártunk sokáig, de amúgy jóban vagyunk azóta is, néha msn/e-mail. Azóta neki is van fickója, akit szeret, meg nekem is van más lány. De a múltkor msn-en beszéltünk, és kifakadt belőle, hogy miért szakítottam én vele, miért ez, miért az, meg hogy azért szemét voltam. Ok, volt valami abban amit mondott de közben nem 5 hónap telt el, hanem 6 év! A végén pedig azt írta, "bocs, csak most kijött ez belőlem." Volt valami olyan a mondandójában, hogy miért is nem vagyunk a mai napig együtt?


Szóval ha le akarod cseszni, akkor cseszd le most, ne forogj rajta tovább, akár évekig, mert nem ér annyit, hogy mar téged a dolog egy csomó ideig! Szeretem az a lányt barátként/testvérként, és nem akartam neki soha rosszat, de nézze meg az ember, 6 évig vergődött miattam.


24/f

2010. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem használ az oltás. én is hasonló helyzetben vagyok. csak annyi a különbség hogy én szakítottam a barátommal mert nem bírtam, mellette nem önmagam voltam. megmondtam neki ezt is + a véleményemet róla, csak a nagy egója nem hitte el de ő igen..azóta is kapom a fikázást...jah és ez volt 2éve
2010. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, megmondtad a tutit?:) Majd írj, ha van valami;)
2010. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!