Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tennéd ezt? Én nem tudom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tennéd ezt? Én nem tudom.

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít az,ha én egy fiúnak a pólója alá nyúlok? Vagy végig simítom párszor az ujjam a térde környékén. Aztán később ő simogatja a combom?


Ennél több úgy nem volt. Csak szó volt róla,hogy lehetne kettőnk között több,mint barátság,csak vannak akadályok.


2010. júl. 31. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lány vagyok de nálam abszolut megcsalásnak számítana. belehalnék ha ilyet csinálna a barátom valaki mással. lehet hogy túlzás de így van.
2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha kapcsolatban vagyok, akkor nem kacérkodom másokkal. megbízom a páromban és ő is bennem, nem teszek semmi olyat, ami miatt ő kényelmetlenül érezheti magát.


az most szerintem mindegy, hogy a te eseted megcsalásnak számít-e vagy sem, abba gondolj bele inkább, hogy te hogyan éreznéd magad, ha a párod ilyeneket csinálna.

2010. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szinte gondoltam,hogy ilyen véleményt kapok majd.:(

De igazatok lesz...

2010. júl. 31. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:
most ezért ne is várj dícséretet, nem szép dolog amit tettél
2010. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor most ezt vehetem úgy,hogy megcsaltam a barátom?

Vagy tekintsem kis flörtnek?

2010. júl. 31. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem megcsalás, legalábbis lejön neki h nem olyan fontos neked. ismerősöm bnője mondta h neki még belefér ha mással csókolózik... mindenki más, de sztem nem venném félválról ha ez történne. döntsd el meiket szeretnéd...
2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsalás, ugyanakkor véleményem szerint ez még a "jobbik" eset. Ha tudod hol a határ, és nem merültök annyira bele, van ami visszatartson, akkor talán megbocsátható! Ha már jobban vágysz az ő érintésére, mint a párodéra, akkor van baj! Nekem is rosszul esne, ha a párom ezt csinálná, de azt mondom ezen még felül tudok kerekedni, pláne hogy hosszabb párkapcsolat a miénk, mindenkinek lehetnek gyenge pillanatai, de amint mondtam, ha ehhez már erős érzelmek is társulnak, illetve ismétlődő jelenség, avagy eljutnak a csókig, akkor nem tudom megtudnék-e bocsátani!
2010. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megcsalásnak nem nevezném, de azért elég közel van hozzá.
2010. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem az a klasszik megcsalás, de azért gondolj már bele 1 percre. Ha valaki a barátnőm combját simogatná, agyonverném... (és nem azért mert 1 agresszív állat vagyok, mert abszolút nem, hanem mert "miaf@sz effektus", én se fogdosom más barátnőjét és ennek oka van... te meg ehhez asszisztálsz...) ugyh szerintem erről szokj le!
2010. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ott mar baj van a kapcsolattal ha mar másokat akarsz simogatni ;)
2010. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!