Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes vele fogllakozni?

Figyelt kérdés

van egy srac nagyon tetszik azaz mar lassan tobbet is erzek

amikor meglatom komolyan nemtudom mit csinaljak hevesebben ver a szivem is.. es persze eleg jol is elvagyunk volt mar csok is meg tancoltunk is tobbszor diskzoban voltunk eggyutt de o szeritnem nem akar tobbet.. eleg ilyen nagymenonek is mondanam, igazi rosszfiu

szerintetek erdemes ha megmondom neki hogy nekem nagyon bejon?kirohogne??


2010. júl. 30. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem röhögne ki, de nem tudom mit jelent a rosszfiú. :D

Vágod, lehet nem éri meg túldimenzionálnod a dolgot.

2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha bevallod , hogy erzel valamit iranta akkor a kapcsolatnak annyi, mert neki addig jo mig van mit hoditani , inakk csabitsd , s legkozelebb ne add magad olyan konnyen , persze engedj neki egy kicsit , de mutasd , hogy nme vagy a jateka, minta tobbi alny;):P
2010. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hat rosszfiu alatt azt ertem hogy hat mikor bulizik iszik nem epp kevesett de nhaa ,cigizik is es hat nocsabasz hireben all illetve nem is az hogy nemtudom hany csajjal osszejon hanem kielvezi ha rajonganak erte a csajok es eleg nagy az egojaa
2010. júl. 30. 20:40
 5/15 A kérdező kommentje:
hat en megmondtam neki hogy nem vagyok a tobbi csaj akit nyugodtan ribancnak nezhet es erre azt mondta hogy tudjaa
2010. júl. 30. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:

jaaa..:D

Én voltam igazán rossz, súlyos alkohol problémákkal, meg karikáztam elég piszok módon, csík mentén partyztam. :D

Egyszer felbukkant egy lány, aztán ezeken így túltettem magam, azóta néha egy kis fű, vagy pia minimál módon. Azóta is együtt vagyunk. Ez attól függ, h ő mit akar/gondol.

De az h iszik néha, meg néha rágyújt, az méég messze van a rosszfiútól. Figy, ha megkockáztatod, h lehet h csúnyán ráb@szol, akkor csináld. :)

2010. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hat koszonom a valaszokat

de asszem lefujom az egeszet kiderulot hogy ket hete van csaja es tippeljetek mikor ismerte meg .....ket hete pff nem is ismeri

2010. júl. 31. 15:00
 8/15 anonim ***** válasza:
ne parázz, én szúrnálak :D
2010. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem is tudod hogy nezek ki meg akkor is ?:P:P;))
2010. júl. 31. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Én még akkor is )) ;P
2010. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!