Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiuk/ lanyok valaszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiuk/ lanyok valaszat varom, kik mar voltak " legjobb baratok az ellenkezo nemmel (? ) (lent)

Figyelt kérdés

Szoval az lenne a kerdes, hogy egy ido utan lehet hogy az eggyik fel tobbet erez, nem a megszokott kerdes, csak elmelet;) szoval..ha az egyik fel tobbet erez, mert nincs mar akkora eselye arra hogy kapcsolat legyen, mint mielott baratok lettek volna. Mit gondol rola a masik fel, az logikus hogy nme a belso tulajdonsagaival van baj, hisz akkor nem lennenek baratok, de akkor mi a hatranya? mert marad barat? mi az ami nem engedi h tobb legyen ebbol a baratsagbol. konkretan azon fel nezopontjat szeretnem megtudni , amely csak baratkent

tekint a masra.

Kicsit hosszu lett. Elnezest.Kerlek irjatok , nagyon erdekelne:D


2010. júl. 30. 20:19
 1/9 A kérdező kommentje:
mi nem tetszik a kerdesemen? megkerdestem h volt-e begjobb baratotok az ellenkezo nemmel, ha igen akkor irjatok, tersze a fobb kerdesem bonyolult. Csak nem irhattam ki....az egeszet...:|
2010. júl. 30. 20:29
 2/9 anonim válasza:
nem vonza szexuálisan
2010. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es csak ezert???
2010. júl. 30. 20:30
 4/9 A kérdező kommentje:
es ha vonza? mert vagy egy peldam , s ott volt vonzalom ilyen teren...
2010. júl. 30. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen barátom, meg is próbáltuk együtt, de nemtudtam beleszeretni, mondjuk közben megismertem egy másik fiút és abba lettem szerelmes, de azóta az elmúlt és még mindig barátok vagyunk. nehéz ezt megfogalmazni, mert igazából bejön mint pasi, meg vicces, kedves, jól csókolt;) de mégsem éreztem/érzem azt a pluszt. 19L
2010. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na igen az a "plusz" es az miben all? ezek szerint van olyan eset is hogy lehetetlen elcsabitani valakit. En nem igazan hiszek az ilyenbe...vagy nem tudom....
2010. júl. 30. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:

én egy nagyon jó barátom(nő) iránt éreztem többet, de ő irántam nem. Bár nem tudom miért nem adott legalább egy esélyt.

Amióta tudja ő is, nem akar találkozni velem. Valószinű soha nem lesz már úgy mint rágen.

De végülis így volt jobb, mert ő is tudja, hogy mit érzek, és én sem táplálok hamis reményeket. Most felejtek.

2010. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Volt egy nagyon jó barátom, ő volt a legjobb. Mi is próbáltuk, de én sem tudtam beleszeretni..egyszerűen nem ment.. Jó fej volt, meg minden, de voltak idegesítő dolgai, amit nem tudtam volna elviselni..így is nehéz. Közben 1ébként beleszerettem egy másik srácba, akivel már 1,5 éve együtt vagyok, a sráccal jóban vagyunk még mindig. Én úgy nézek rá, kb, mint vlmi tesó, majdhogynem együtt nőttünk fel. Ő még mindig szerelmes.. :( A szexuális vonzódás megvolt, de más nem... Már amúgy az sincs persze, mindenem a párom!!:)
2010. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én egy bulin ismertem meg a legjobb fiú barátomat:) mindenről tudtunk beszélgetni:) de sajnos elmondta hogy belém szeretett :/ nagyon helyes, jófej, kedves, törődik velem... de itt sem volt meg az a plusz:) és már nem olyan jó a viszonyunk :):(
2010. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!