Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön meg? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Bővebben lent olvashatod, el hogy mi a problémám.

Figyelt kérdés
szówal.13éwes wagyok és 3éwe menstruálok.már napra pontosanbeállt.minden hó 22.-étől jön meg.nagyon félek, mert ebben a hónapban elmaradt.senkiwel nem feküdtem le, és tervben sincs, mert ugy gondolom 13éwesen NAGYON korai lenne, és nagy felelőtlenség.de akkor miért nem jön meg?
2010. júl. 30. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz. de úgy gondolom csak kimaradt egy véletlenszerűen
2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy annyira rendszereződött volna még a menstruációs ciklusod.

Ha nem voltál szexuálisan senkivel,akkor nem vagy terhes és stb dolgok.

Viszont a menszit sok minden befolyásolja:pl.betegség,stressz,idegesség,nyugtalanság,szorongás,félelem,stb.

Szóval szerintem ne idegeskedj,amint megnyugszik a kis lelked,megfog jönni a menszid. : )

23/L

2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az tény és waló, hogy mostanában, félek, és elég nyugtalan vagyok.tehát, ha lenyugszom megfog jönni.?:)
2010. júl. 30. 14:34
 4/6 Timi: ) ***** válasza:

Én ezt tartom valószínűleg,de az is elképzelhető hogy egy kis hormonzavar,nincs semmi probléma szerintem,nyugodj meg,ne stresszelj.

Ha a későbbiekben sem oldódik meg a probléma,akkor fordulj szakemberhez.

További szép és nyugodt napot : P

23/L

2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van,hogy kislány vagy mindent W vel írsz röhej...Amúgy ez inkább a nők egészsége tartozik nem a párkapcsolatokba..
2010. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írni meg tanuljál már meg lécci mert ezzel a wagyokkal csak magadat égeted be te ***********
2010. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!