Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozza fel még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel még mindig?

Figyelt kérdés

Szerintetek jelent valamit ha a barátom szóba hozza a volt barátnőjét?Nem is az zavar, h egyszer beszélt róla csak pl tegnap egy este alatt 3x mondott vele kapcsolatba vmit, azelőtt mondjuk nem igazán csak nekem meg nem esett vmi jól.

Csak 2hónapja vagyunk együtt és szerintem jól megvagyunk, a volt csajjal meg 7hónapig és tudom h szerette nagyon meg h nehezen tette túl magát rajta.Már az elején megmondta amikor rákérdeztem h túl van rajta csak ezek után nem tudom mit gondoljak.Jó nem olyan nagy dolgokat mondott róla csak h vele milyen filmet kellett végignézni mindig meg ilyenek,ez még nem is olyan nagy ügy csak az h többször felhozta

Lehet én reagálom túl csak nem akarok megint csalódni h ha még mindig érez iránta vmit.A témát meg félek felhozni mert nem akarom h az legyen h én meg ilyeneken aggódok mikor lehet tényleg felesleges.

Csak kiváncsi vagyok h veletek volt e már ilyen v h mit gondoltok

köszi

20/L


2010. júl. 30. 09:47
 1/5 Timi: ) ***** válasza:
100%

Szerintem igenis hozd fel a témát,hogy kicsim engem zavar ha az exedről beszélsz,ne hasonlíts ő hozzá,én nem ő vagyok,nagy kérés ez?

Ha szeret,akkor tiszteletben tartja a kérésed,megbeszélitek és nem lesz ebből neked gond a továbbiakban.

23/L

2010. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. Velem 3 hónapig járt, a csajjal 3 évig. Nem akartam belepofátlankodni a dolgaiba, mondván magamnak, friss a kapcsolatunk, és biztos kell még neki idő, amíg elfelejti, és lehet nem is azért mondja. Aztán full paraszt volt velem, én csak egy kis játék voltam, le se szart. Bár nem volt köze a csajhoz szerintem, de hamar szakított velem. Szerintem beszéld meg vele, de csak egyszer, de azt véglegesen, hogy tényleg megnyugodj.
2010. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egyelőre, 2 hónap még nem olyan hosszú idő, lehet, h még nem tette túl magát az exén, de ha nem cseszegeted vele, és igyekszel a kapcsolatotokat minél izgalmasabbá varázsolni, hamarabb elfelejti a volt barátnőjét, mintha problémázgatni kezdesz rajta. 20F
2010. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magában még nem zárta le az előző kapcsolatot. Ez nem azt jelenti, hogy még szereti az előző lányt, hanem hogy még fáj a szakítás. Ne gyanúsítsd feleslegesen, inkább légy empatikus! Azt viszont tisztázzátok, hogy nem csak a felejtés miatt kellesz-e neki, tényleg odaadja-e magát neked (amennyire az ennyi idő után, de az előző kapcsolattól függetlenül lehetséges).
2010. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)Én is úgy gondoltam, h még várok vele és ha megint felhozza akkor szólok.Amúgy egy régebbi hosszú kapcsolatáról is beszélt már így szóval lehet tényleg nem úgy gondolta h hasonlítgatni akart.majd kiderül
2010. júl. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!