Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy mindenki dugni akar?

Figyelt kérdés
most bisztos mindenki homárnak néz de nekem most az lenne a legfontosabb hogy mellettem legyen egy lány és szeresen és bármit megadnék neki ami tőlem telik (persze itt nem bmw re gondolok mert csak 100 ezer a fizetésem :S ) normális vagyok nem vagyok drogos meg alkoholista sem normálisan dolgozom azt mondják jól nézek ki tudok ész szoktam takarítani főzni is tudok nem vagyok egy érzéketlen barom és még sincs barátnőn :S nem fake mielőtt a sok okos azt írná 21/f
2010. júl. 30. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy általánosítok,de azok a nők akiket ismertem,olyan 23 fölött,azért dugnak 1-3 randin,mert bemérnek.Nem-e laksz a szüleiddel,van-e valami tragacsod,nem sportkocsi csak valami ami gurul,és persze nincs-e törpe pélód,vagy nem-e vagy fatökű.
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kifordult a világ önmagából, nem számít a szeretet, szerelem, odaadás, törődés, csak a testi élvezetek, a kefélés, drog, alkohol, pénz. Ide vezet a hedonizmus és materializmus, és az ezeknek teret engedő rendszerek.
2010. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ucsó!

Elfelejted a szabad akaratot:)!

2010. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert a nők szívük mélyén a bunkó érzéketlen barmokat szeretik. Mondhatnak mást, tűzzel-vassal tiltakozhatnak ez ellen. Ettől függetlenül ezy egy tény. Mit gondolsz miért van annyi szép és aranyos lány iszonyatosan primitív taplók oldalán? Hát ezért. :]


21f

2010. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tom h régi a kérdés de el szeretném mondai.


Én 24 vok, és már lassan 2 éve nincs bnőm pont ilyen miatt, télleg nem önfényezésd, de sportosan izmos vok, ugyan is uszom és kosarazok, a lányok helyesnek tartanak, de ettől függetlenül nem randizok, nem kezdeményezek stb, mert nem találok manapság olyat aki megfogna, szinte minden nő ugyan az, és nem sűrűn tudják értékelni az ha egy fiú normális.


Szal értem , hogy milyen helyzetbe vagy mert nekem is ez.

Nem tartom magam helyesnek, de annak mondanak, mikor egyzser kétszer próbáltam közeledni valakihez, rögtön azt japtam vissza én is csak egy helyes izmos váz vagyok aki csak dugni akar, pedig egyáltalán nem az volt a célom.


Na mind1 nem értem én se ezt az egészet

2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!