Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy mindenki dugni akar?

Figyelt kérdés
most bisztos mindenki homárnak néz de nekem most az lenne a legfontosabb hogy mellettem legyen egy lány és szeresen és bármit megadnék neki ami tőlem telik (persze itt nem bmw re gondolok mert csak 100 ezer a fizetésem :S ) normális vagyok nem vagyok drogos meg alkoholista sem normálisan dolgozom azt mondják jól nézek ki tudok ész szoktam takarítani főzni is tudok nem vagyok egy érzéketlen barom és még sincs barátnőn :S nem fake mielőtt a sok okos azt írná 21/f
2010. júl. 30. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vagy csak nem mész oda a normálisabb lányokhoz, akiknek nem lóg ki a pi*sájuk a szoknya alól és egy koktél után nem dobják le a felsőjüket. nézz jobban szét, és meg fogod találni azt aki azért fog szeretni ami vagy, és nem azért, mert jól nézel ki egy menet erejéig...
2010. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok nem zárják ki a szexet. Szóval attól, hogy kedves vagy meg aranyos, még az is kell.
2010. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Írj privit! Szívesen beszélgetnék veled. 18/L :)
2010. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

úgy látszik te nem vagy 1 fehérmájú állat :) , majd el jön a te időd is :) ha helyes vagy és a leírt tulajdonságok igazak! akkor csak rajtad múlik ! bárkit megszerezhetsz! ha kell csaj akkor küzdeni kell érte :)


remélem segíthettem!

16/F

2010. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem én második válaszló :D de mért van az h mindenki csak dugni akar és nem akar komoly kapcsolatat ez alat nem az értem hogy 3 gyerek meg hitel hitel hátán csak egy komolyabb kapcsolatot amikor számíthatsz a másikra mindenbe
2010. júl. 30. 01:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom! Ritka már a rendes lány,mint a fehér holló! A mai lányok önmegvalósítanak,vagy az év nemibetege címre pájáznak!:D Keresgélj megtalálod majd őt! Sok szerencsét!
2010. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok srácnak az a problémája, de hogy mi az oka, azt sajnos ennyiből képtelenség megmondani. Amiket leírtál, az alapján nincs semmi fatális hibád, de ahhoz hogy egy lány meglássa benned a "valamit" ahhoz ez lehet attól még kevés.
2010. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
MERT EZ AZ ÉLET....MAJD IDŐVEL RÁJÖSSZZZ ÖCSÉM.35/F
2010. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért nem akarnak komoly kapcsolatot, mert abba sok energiát bele kell ölni meg fel kell adni a szabadságot, egy kósza szexnél meg ez nincs.
2010. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ne feküdj le vele egyből, hanem várj. ha tettszel neki és igazán szeret nem csak a szex fog járni az eszében. énis ezt tettem a pasimmal... éshát kiderült hogy nem szeret igazán...
2010. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!