Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a hülye exemen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már mindennapos kérdés itt, de nálam többről van szó,mint egy felületes problémáról. Már 3 év is eltelt amióta jártam vele, a kapcsolatunk igen szokatlan volt. Nagyon erős vonzóerő volt köztünk, de számtalanszor szakitottunk és azután kibékültünk, játszhattam vele akármennyit, mert mindig csak én kellettem neki és azt hittem, hogy ez örökké fog tartani. Viszont kölcsönösen próbáltuk egymást féltékennyé tenni, de aztán sose rágódtunk ezen(talán azért,mert olyan értelmetlen és heccelő volt az egész). Egyébként 15/L vagyok.

Tudom, hogy ez talán furcsán hangzik a koromhoz képest, de....mindigis úgy éreztem, hogy amikor vele vagyok mindennek tudok örülni. Nekünk nem olyan megszokott tinikapcsolatunk volt,ehez mi sem voltunk megfelelőek, mivel mi sem voltunk soha olyanok, mint a legtöbb tini. Valami igazán erős tényleg volt köztünk.

De aztán megszakadt az egész egyszer és onnantól kezdve 2 év maga volt a pokol. Ő tönkre próbált tenni engem minden erejéből és én is ugyanezen voltam. Higyjétek el, hogy ilyen pszicho-terrort ti még nem tapasztaltatok. Nem kamasz viháncolásról volt szó.


Ma már "semleges" viszonyban vagyunk,de nem tudom kiverni a fejemből. Egyrészt egy álompasi volt ameddig jártunk,másrészt számtalanszor megsértett,egy halom haverjánál rosszabb hirem nem is lehetne(őmiatta persze),minden percét arra szentelte,hogy pokollá tegye az életem amiért elhagytam. Hogyan felejtsem el ? Nem mondom azt, hogy szeretem, de annyi minden történt velem miatta és annyi érzés és indulatot érzek még mindig iránta, hogy nem tudom mit kezdjek magammal. Szerintetek ? (bocs,hogy ilyen mega hosszúra sikeredett )


2010. júl. 30. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekem csak úgy ment az elfelejtés ,hogy megutáltam, magamba tápláltam ,hogy utállak,utállak de a lánynak nem mutattam ki soha , normális voltam vele ennyi (mondjuk mai napig is jóba vagyunk) ... felnyílt a szemem és rájöttem ,hogy 1000x jobb lányok vannak nála!


nem tudom, hogy ez neked mennyire segít!

de nekem így működött sok szerencsét :)

2010. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem mondd meg neki, hogy innentől kezdve, (és eddig se) érdekel(t) a dolog, hogy mit csinál veled, de te nem fogsz rajta bosszút állni, mert nem süllyedsz le a szintjére. nyugodtan mondd meg neki, hogy undorító amit csinál. ilyen "ha nem lehet az enyém, ne legyen másé se" alapon gondolkozik sztem. és hát eléggé undorító...
2010. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!