Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted érdeklődik irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt a konditerembe rám rám köszönt egy lány, de csak úgy tök spontán, visszaköszöntem neki, mikor elment megint köszöntünk egymásnak. Aztán tegnap is ezt történt, majd ma is.Kedves, mosolygós volt mikor köszönt. Szerinted érdeklődik irántam, van értelme elbeszélgetni vele?
2010. júl. 29. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
persze hogy van! veszteni valód nincs
2010. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, tuti bejössz neki!
2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak a helyzet az, hogy én 15, ő meg szerintem jóval több, mondjuk jóval többnek nézek ki, de akkor is.
2010. júl. 29. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
LoL! Stifler mamája:P:D
2010. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kit zavar? nyilván bejössz neki. L
2010. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 éves lehet szerintem...szóval 3 válaszolónak lehet van 1 kis igaza :))
2010. júl. 30. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
:) na és ha idősebb... attól még beszélgetni lehet, aztán meg kell próbálni udvarolni :) a nőknek ez imponál, még akkor is ha fiatalnak tart. ha kitartó vagy, lehet hogy összejön a dolog :)
2010. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Stifler mamája! wááááá xD ez fájt de rohadt jó poén volt :D (y)


kérdezőnek:

szerintem lenne értelme bőven :D ezek 1 értelmű jelek! miből gondolod hogy több? lehet csak többen néz ki xD

beszélgess vele és megtudod

2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!