Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h mit csinaljak segitenetek?

Figyelt kérdés
Jarok 1 csajjal akivel nem tudunk talakozni es emiatt a reszemrol nagyon megromlott ez a akapcsolat de o ugyanugy szeret,de ekozbe egy masik csaj megmondta h teccek neki es h nem lehetne -e komolyabb dolog es vele sokat tunnak talalkozni es jol is nez ki. Mit tegyek szakitsak a elsovel de hogyan h nebantsam meg ? kerlek segitsetek
2010. júl. 29. 21:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsanat az iraser de siettem.
2010. júl. 29. 21:44
 2/18 anonim ***** válasza:

Amire ezt elolvastam 2 év. Ékezetes betűk a klaviatúra jobb oldalán találhatók az Enter környékén.


De ha nem találkoztok hiába szereted... Én helyedbe a másik lányt választanám.

2010. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
má bocsanatot kértem a irasér mondom h naon siettem.
2010. júl. 29. 21:47
 4/18 anonim válasza:
velem is ez a helyzet...már kb egy hónapja nem találkoztam a barátommal, és nekem is van egy másik pasi aki szerelmett valott és nekem is tetszik....de szerintem ne szakíts a mostani pároddal mert ha még szereted valamennyire akkor nehéz lesz őt elfelejteni, hiába van ott az a másik lány..valahogy csak meg tudjátok oldani h talűlkozzatok
2010. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
válaszd a másikat, az elsőnek meg szépen mond meg h szép volt jó volt de nem megy tovább
2010. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor még nem láttam azt. Szóval bocs. De hova sietsz?:D
2010. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én szakítanék azzal a lánnyal.De neharagudj,hogy ezt mondom de ha csak így megy nállad ,hogy jó járok ezzel a bizonyos lánnyal és ha tényleg szereted akkor megküzdessz azért,hogy találkozzhass vele de ha te szimplán zért cseréled le mert neked így könnyeb hiszen közelebb van akkor te igazándiból szerintem nem is szereted.De nem tudom a körülményeket.Nem megbántásból mondtam.
2010. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mer surgossen dontenem kellene h mit csinaljak mer a masik csajnak azt mondtam h adjon 1 napot nekem es ma kellene megmondanom h mi legyen
2010. júl. 29. 21:52
 9/18 A kérdező kommentje:
az otodiknek mondom hogy ha jobban belegondolok akkor csak ugy hoztak ossze minket es nem gondolkodtam es lehet h nem is aannyira szeretem
2010. júl. 29. 21:55
 10/18 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek de csak az faj a egeszben hogy a elso szeret engem es nemakarom megbantani de megse akarok vele maradni
2010. júl. 29. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!