Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy héten vagy egy hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten vagy egy hónapban hányszor szexeltek?

Figyelt kérdés
Lassan három éve vagyok együtt a párommal és szerinte a heti 3-4 alkalom az nem elég.

2020. máj. 17. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1, de varandos vagyok, alapesetben heti 2. (2gyerek van)
2020. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
0 26N
2020. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 22L, párom 23F, másfél éve együtt. Változó, általában heti 2. Hétvégét töltjük együtt + 1 hétköznap estét. Anno én is bevallom, hogy hisztiztem ezen, de azt is hozzáteszem hogy miután sok önismerettel foglalkoztam rájöttem, hogy nekem nem a szex hiánya volt a probléma, hanem a szexből éreztem azt, hogy kíván és szeret. Tehát a saját önbizalomhiányom vetítettem ki a dologra. Mióta sokat változtam mellette, rájöttem, hogy szeret és bőven elegendő a heti 2 szex. Most nemrég kimaradt másfél hét, mert hulla fáradtak voltunk mindketten és kb csak aludni volt erőnk együtt. Nem ezen múlik, hogy jó vagy rossz a kapcsolat. Szeretjük egymást de nincs "szabály" arra, hogy mennyi szex a "jó". Ha majd összeköltözünk lehet több lesz, lehet nem.

A problémázás és a számonkérés viszont sosem fog segíteni a libidón, sőt... akkor legyen szex, mikor mindkettőtöknek van kedve, ne akkor, amikor matek szerint a héten még nem volt sok...

2020. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer.
2020. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2, ha átlagot kell vonni, de változó, van olyan hét, hogy nincs, a másikon meg van rá idő, kedv stb, akkor több van. Nálunk is a minőség fontosabb, mint a mennyiség, és a libidónk is azonos szinten mozog.
2020. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0
2020. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Napi szinten, 4 éve együtt.
2020. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!