Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nem vagyok az esete de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem vagyok az esete de tök jó csaj vagyok és szép akkor a viselkeséssemel vagy mivel lehet a baj? Mitől nem vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú nagyon szerelmes voltam belé.Egyre többet találkoztunk és ő tuta ,hogy nekem bejön.Pár napja összevesztünk és ma az egyik közös barátnönkel találkoztam.Akinek minden elmondott az a srác rólam.Azt mondta hogy szép vagyok és ,hogy tök jó csaj meg minden csak nem vagyok azz esete...
2010. júl. 29. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
lehet,hogy nem jössz be neki -.-
2010. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
vagy büdös a szád xd bocsi
2010. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha nem jövök be neki akkor mért mondta..ráadásul nem is nekem mondta hanem a legjobb barátnőjének akinek csak nem hazudna.
2010. júl. 29. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

a pasik furák... (bocs srácok) lehet,h tényleg szépnek tart, de nem akar töled semmi komolyat.

Biztosan veled is volt már olyan, hogy "Fú de jó pasi...de nem kéne annyira"

Szóval igy jobban jársz mert legalább nem akkor csinálja ezt ha már összejöttetek.

2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiket mondott az inkább külső tulajdonság... Lehet, hogy a belsővel van vmi probléma. :\
2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden. Ha a belsőd nem jön be neki, akkor bizony így jártál.
2010. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi ,hogy egy beképzelt ribizli vagy :S Én is jártam már így és igy inkább:S lerázott a srác
2010. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
"tök jó csaj vagyok és szép" - csak egy kicsit vagy beképzelt. xD
2010. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Allison ***** válasza:
Figyelj az embernek vagy egy ízlése. Neked is. És hiába ápolt, szép, okos valaki ha nem fér bele ebbe az ízlésbe. Nem tudom mi nem érthető ezen. Pl valakinek gyönyörű fekete, ápolt haja van de te a vöröset szereted akkor már mindegy milyen ápolt. Attól mert normálisan nézel ki még nem fogsz mindenkinek annyira tetszeni hogy jérni akarjon veled! Ezért különbözőek az emberek. Képzeld el ha mindenki ugyanazt akarná!
2010. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy kit tartunk szépnek, meg az egy másik dolog, hogy ki az, aki igazán tetszik. Objektíven nézve szép vagy, de neki személy szerint nem vagy az esete. És itt nem csak a külsőre kell gondolni.
2010. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!