Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de nemakarja lekötni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nemakarja lekötni magát, mert még fiatal. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, több mint 1 éve járunk, és nagyon szerettjük egymást, de neki szabadság kell, hogy most akarja kiélni magát...nem feltétlen csajozásra gondolt...mert még most fiatal. ebben lehet van valami, de egyikünk sem birná a szakítást...

Ma is találkoztunk, és próbáltam nem sírni, ő is, mindkettőnknek sikerült...megöleltük egymást, és csók is csattant el... szerintetek hogyan tovább?? úgy érezzük mindketten pedig, hogy rátaláltunk az igazira... =(

Nagyon nehéz...


2010. júl. 29. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, és ez legyen továbbra is így! Talán most értetek el a kapcsoaltotok első komolyabb próbatételéhez, de bízom benne, hogy sikerrel átvészelitek!
2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ha ilyeneken jár az agya, nem "nagyon szeretitek egymást", hanem nagyon szereted. Lehet ő is téged, de biztos, hogy közel sem ennyire. Mi is 17 évesek vagyunk, több mint 2 éve együtt, a barátom minden idejét velem tölti, szinte már engem "zavar"... :)

szóval a szerelmes pasi nem ilyen.

2010. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

beszéltem vele,és aztmondta megbeszéljük, és hogy csajozni nem akar...,

és hidd el hogy szerelmes... fél délutánt átsírta, és nem csak mondta hogy sír, ott voltam vele... szerintem megoldjuk, kitudja, ettől lehet csak erősödik a kapcsolat...azért köszönöm, a válaszokat.

2010. júl. 29. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!