Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de nemakarja lekötni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nemakarja lekötni magát, mert még fiatal. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, több mint 1 éve járunk, és nagyon szerettjük egymást, de neki szabadság kell, hogy most akarja kiélni magát...nem feltétlen csajozásra gondolt...mert még most fiatal. ebben lehet van valami, de egyikünk sem birná a szakítást...

Ma is találkoztunk, és próbáltam nem sírni, ő is, mindkettőnknek sikerült...megöleltük egymást, és csók is csattant el... szerintetek hogyan tovább?? úgy érezzük mindketten pedig, hogy rátaláltunk az igazira... =(

Nagyon nehéz...


2010. júl. 29. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem váljatok külön és élvezzétek ki a fiatalságotokat, amíg még lehet...sokkal rosszabb, ha már két gyerekkel a nyakatokon jöttök rá, hogy mégiscsak hiányzik amit kihagytatok...ha tényleg ő az igazi, és te is neki, később, néhány év múlva újra egymásra találtok majd, ha ez a sorsotok,hogy együtt legyetek, akkor úgy lesz intézve, hogy egymásba botoljatok újra :)
2010. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odavagytok egymásért, akkor mi a frászért akartok szétmenni? Ezt sosem értettem meg. Ha meg csajozni akar, akkor minek sír utánad?
2010. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hogyha szeretitek egymást akkor mi itt a kérdés? hogyha ki akarjátok magatokat élni, tehát másra vágytok, akkor nem is szeretitek egymást
2010. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem vágyok másra, csak rá... ő azt mondja hogy a fiatalságot akarja élvezni, hogy akkor lehet a barátaival amikor akar, és nemkell azon aggódni, hogy véletlen megbántott amiért nem találkoztunk, vagy ilyesmi.szerintem értitek.
2010. júl. 29. 17:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Neked is engedned kell egy kicsit és neki is. Maradjatok együtt, csak kevesebbet találkozzatok és akkor talán nem lesz az, hogy visszafogod és csak rád kell figyelnie. Menjen el haverokkal pár napra nyaralni, attól még este egy smst dobhat Neked, hogy jól van stb.
2010. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az utolsó ötlet tetszik, beszélek vele mindenféleképpen, remélem sikerül kompromisszumot kötnünk. Mert nagyon szeretem.
2010. júl. 29. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:

"a fiatalságot akarja élvezni, hogy akkor lehet a barátaival amikor akar, és nemkell azon aggódni, hogy véletlen megbántott amiért nem találkoztunk, vagy ilyesmi.szerintem értitek."

Értem én, de akkor megkérdezem: ezért miért kell szétmenni? Nem feltétlen kell, hogy egy kapcsoalt amolyan börtön jelelgű legyen. Remélem, érted, mire célzok. Exemmel nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást, megbíztunk egymásban, mégis, ha neki a barátnőivel, haverjaival volt kedve lenni, semmi gond nem volt belőle. Annyi volt a feltétel, hogy ugyanezt kérem viszont, és hogy nem csaljuk meg egymást. És működött.

2010. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem mier célzol. hát igen. ez így járható út lenne...megbeszélem vele mindenféleképpen, ennyiben nem hagyom a dolgot.
2010. júl. 29. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy bizony, beszéljétek meg! Mert ha tényleg szeretitek egymást, kár lenne elszúrni. És ha mindketten így álltok hozzá, nem mondhatjátok azt, hogy elvettétek egymás fiatalságát. Mondom, nálunk működött. (Bár azt hozzátenném, egy jó ötössel idősebbek voltunk, szóval már nem tinik. De a jó kapcsoaltba szerintem belefér a megfelelő mozgástér is.)

Egyébként ne vedd bunkóságnak, de olyan fiatalok vagytok még, felesleges ilyeneken rágódni. Ki tudja, mit hoz a jövő? Amikor az emebr szerelmes, akkor azt hiszi, hogy ez örökké tart, de - ne érts félre, nem kívánom nektek - ki tudja, ez meddig fog tartani? A helyzetet kell kiélvezni, a jelent, és nem azon rágódni, hogy majd a jövőben hogy fogunk visszatekinteni a jelenre. Felesleges, mivel előre nem tudod, mit hoz a sors.

2010. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudom,és tényleg fiatalok vagyunk még, ezt énis tudom. de nagyon szerettjük egymást.
2010. júl. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!