Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért a bunkó pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért a bunkó pasikat keresitek?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves srác vagyok és van egy barátom aki szintén 17. Akár hányszor lemegyünk bulizni ő mindig talál magának csajt én meg soha. Szerintem azért mert jó aláírom női szemmel nézve jó pasi de sok csaj szerint jobb vagyok nála. Annyival más ő hogy ő tiszta bunkó a csajokkal lenézi őket meg minden én meg kedveskedek meg bókolok és kb lese szarnak. Most legyek én is flegma bunkó? Mert eddig az tapasztaltam hogy a nők 90% ezt szereti. Bocsi tisztelet a kivétel nem akarok megsérteni senkit. 
2010. júl. 29. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a nők bizony a nagyszájú majmokat szeretik akik bunkóznak, ez van. idővel amikor már rommá alázták és kihasználták őket és kezd eljárni felettük az idő, a szépségük halványul, egyre kevesebb pasi hajt rájuk, na majd akkor jók lesznek a rendes srácok is.

ha szerencséd van találsz olyan lányt aki neked megfelel és abba a 10%-ba tartozik. tudom nem segítettem és még csaj sem vagyok, csak gondoltam írok egyet ide is.

sok sikert a keresgéléshez!

2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) meg a másik azt szeretem hogy van jogsim és akkor jaj vigyél haza ide oda.. és ha nem csinálom na onnatól van megint bunkózás :@ esküszöm ezentúl azt fogom csinálni hogy kocsival nem mek sehova mert annyira idegesitő tud lenni :S mert nem egyszer jártam úgy hazavittem azt csá
2010. júl. 29. 17:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani. Az én párom egyáltalán nem bunkó és nem flegma. Nagyon úriember. Mikor összejöttünk képes volt miattam hozzánk eljönni, virágot is hozott és még hajnalba haza is vezetett.

Az meg hogy a fiatal csajoknak a bunkó stílus jön be... Őszintén, neked is ilyen lány kéne? Ráadásul ha felvennéd a bunkó stílust, az nem Te lennél! Hanem más... :)

2010. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kivételes lány lehetsz kedves előző. a mostani 20 év körüli lányok alapból kiröhögnek ha virággal. ha kedves vagyok és bókolok akkor meg azt hiszik langyi vagyok. érdekes, hogy itt a gyikon minden csaj szép-rendes-értelmes, már csak arra lennék kíváncsi, hogy ti hol vagytok a való életben? bocs, hogy offoltam a kérdést.
2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én flegmázáson kivül most lenéznek a csajok minden de kivi lennék 5 év múlva melyik jönne utánam. ÉS akkor a csajok szülök néznek hogy mai fiatalok miért nem ismerkednek miért nem hívják a csajokat ide oda... hát ezért ... :(
2010. júl. 29. 18:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Fiúk, miért kérdezitek meg ezt naponta tízszer?
2010. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A fiúk azért kérdezik ezt meg naponta 10X, mert elterjedt ez az elmélet a minden nőt csak és kizárólag az alfahím/macsó/bunkó/vagány/ nők álma tipús pasi kap meg a többi fiú( értsd 90%-uk) meg hoppon marad és nőt nem kapnak maximum csak akkor ha alfahímeknek nem kell és csúnyán szólva ehetnek a maradékból.

Mivel senki nem tudja leírni a macsó definícióját, mert minden lánynak más fiú jön be( vagy minden lány ugyanolyan pasival jár?) így a kishitű palik magukat szerencsétlenek titulálják és rágörcsölnek, hogy egyedül és szeretethiányosan halnak meg, mert kib@szott velük az élet.

2010. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!