Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért a bunkó pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért a bunkó pasikat keresitek?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves srác vagyok és van egy barátom aki szintén 17. Akár hányszor lemegyünk bulizni ő mindig talál magának csajt én meg soha. Szerintem azért mert jó aláírom női szemmel nézve jó pasi de sok csaj szerint jobb vagyok nála. Annyival más ő hogy ő tiszta bunkó a csajokkal lenézi őket meg minden én meg kedveskedek meg bókolok és kb lese szarnak. Most legyek én is flegma bunkó? Mert eddig az tapasztaltam hogy a nők 90% ezt szereti. Bocsi tisztelet a kivétel nem akarok megsérteni senkit. 
2010. júl. 29. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert ők kihívást jelentenek nekik, a rendesek meg unalmasak
2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sajnos nagyon jól latod a helyzetet!!! Igen kevés és egyre kevesebb olyan csaj/no van aki bukik a rendes srácokra. Ezen senki nem tud változtatni....sajnos.
2010. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Lehet rossz helyen keresgélsz... Próbálj meg máshol ismerkedni..

üdv 25/L

ui.: én nem járnék egy bunkóval...a kedves pasik pedig nem biztos, h unalmasak is!!!

2010. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én tuti azt sza..nám le aki bunkó velem, ne hülyéskedj, normális ember, hogy szerethetné. hogy megalázzák vagy sértegetik???

Mégis láttam ilyen helyzeteket és nem tudom mire vélni...partipi..ák ennyi.

Én imádom amikor bókolnak :)

18L

2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A csajok a bunkó pasikra buknak? Attól függ melyik korosztályról beszélünk?

Lehet újdonság emberek, de nem csak 15-20 éves csajok vannak a világon, lehet körbe kellene nézni a 25-35 felé is.

A 15-20 éves lányok sem mind a bunkóra bukik, max az éretlenebb fajta. Forever 25-35 éves NŐK( nem csajok + lányok)

27/F

2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja..bocs nyilván 17 évesen nem mozogsz 25-35 éves nők közelében + esélyed sem lenne, de a te korosztályodban is csak az éretlen, megbízhatatlan, kis csajok buknak a bunkó pasira..mint anno gimiben egyik osztálytársnőm aki addig bukott rá amíg úgy össze nem verte az alfahím megamacsó barátja, hogy az intenzívre került utána ha hiszed ha nem hirtelen megváltozott az életszemlélete vajon miért is?:-))
2010. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Majd ha a csajok pofáraesnek, és rájönnek, hogy senki nem változik meg, akkor jó lesz a rendes fiú is. :D

Én a 10%-ba tartozom, a rendes egyébiránt nem feltétlen unalmas...

21/L

2010. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat am mozgok 20-25 közötti csajoknál de nem azért mert járni akarok velük csak barátkozok és elfogadnak valamelyik még mondja is „miért nem vagyok fiatalabb vagy miért nem vagyok idősebb” am magyarul 1-2 év múlva megfog jönni az eszük vagy örökre ilyenek maradnak? Vagy már mai világba csak ilyenek lesznek? :O
2010. júl. 29. 14:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, 14 vagyok, de nézhet ki bármennyire jól egy pasi, ha sérteget, akkor fel is út le is, csak hozzám közel ne jöjjön. :) A kedveskedés meg a bókolás jól jársz, mert a barátod max. annyira tud majd megtartani ilyen viselkedéssel egy csajt, míg nem jön valaki sokkal "szexibb" a helyére, onnantól lapátra lesz téve. Persze, kivétel, ha nem talál egy olyan lányt, akit ő is szeret, és aki viszont szereti, de ezzel a hozzáállással...
2010. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utálom a bunkó pasikat mert azt hiszik mindenkit megkaphatnak de ideje lenne felébredniük mert nem az övék a világ...
2010. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!