Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha egy csaj eltaknyolna előtted az utcán?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 12:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
59%
arrébb rúgnám :D neeem,felsegíteném,vagy empátiából én is elesnék mellé
2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mosolyognék. :)
2010. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Úristen! "ha jó csaj felsegítem,ha nem az, akkor belerúgok." Te se várj sokat az élettől!-.-"
2010. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe , mikor vártunk valami haverokkal vártunk nyitásra valami üzletnél, vagy szórakozóhelynél nem vágom már régen volt és volt kb egy félméteres rész ami jeges volt. Voltunk olyan patkányok, hogy sorfalat álltunk mellette , hogy csak rajta lehessen végigmenni. Mikor két kis 8-9 éves kislány esett el ketten azért odamentek a tankönyveket összeszedni :D
2010. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Azert megis borzalmas hogy ide mennyi paraszt kepes irni...buszkek lehetettek magatokra, hitvany, aljas, gerinctelen idiotak.
2010. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
ma 21:41 - ezaz mond meg nekik
2010. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Komolyan elhiszed, hogy belerúgnának? Akkor itt te vagy az idióta.
2010. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Nem arrol van szo, hogy feltetlenul elhittem, hanem arrol, hogy kepesek ilyen szadikus marhasagokat leirni.
2010. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 kayl18 ***** válasza:
ha nem tetszik a csaj akkor szimplán felsegítem, ha tetszik akkor felsegítem és hazakísérem, ki tudja bármi lehet belőle:D
2010. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 Dodesz.. ***** válasza:

Sziasztok!

Velem volt ilyen, csak egy srác esett el elöttem...Hát akkor jót vigyorogtam, s mivel fölkelt és nevetett ezért továbbmentem xD

De lelkiismeret furdalás miatt még aznap este megkerestem, és megkérdeztem nincs-e semmi baja, bocsánatot kértem, hogy otthagytam...:D Hát egy jó barátság lett belőle.:D

15/L

2010. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!