Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó ebben a helyzetben? (lent) 17/L

Figyelt kérdés

Van egy "barátom" akivel már lassan egy éve nagyon közeli kapcsolatba kerültem,eleinte csak néhányszor beszélgettünk ,de aztán már minden nap egyre többet, és mostanra már annyira ragaszkodunk egymáshoz hogy már hiányozna ha nem beszélnénk naponta.legtöbbször csak msn-en beszélgetünk, de ha élőben találkozunk jólesik látni és akkor is nagyon elvagyunk.(többször megdicsért már hogy jól nézek ki)

Ez a kapcsolat olyan baráti,hiszen egy év alatt nagyon jól megismertem és szinte mindent tudok róla.De nem tudom ő mit gondol rólam.Nem értem a kapcsolatunkat!Vajon közömbös vagyok neki ?!Nagyon fontos lett nekem,és nem tudom mit kezdjek ,mert lehet,hogy többet is eltudnék képzelni egyszerű barátságnál,de nem szeretném neki így felhozni ezt a témát, hogy megpróbáljuk-e másképp,mert félek megijesztem, ( és mint említettem nem tudom ő mit gondol erről az egészről,vagyis leginkább rólam) és elveszítem ezt a szoros köteléket ami kettőnk között kialakult. Kérlek segítsetek,abszolút tanácstalan vagyok.


2010. júl. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ha te a fiú lennél akkor azt mondanám, hogy semmi féleképp ne mondd el neki

de a tiétek fordított helyzet. úgy gondolom elmondhatnád neki.. általában egy lány és fiú barátságából ha nagyon "összemelegednek" már akkor kapcsolat szokott kialakulni.. próbáld meg :)

20 F

2010. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csak barátod akar lenni! Egy próbát megér.
2010. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod,hogy nem csak a barátom akar lenni? Attól,hogy párszor megdicsérte a külsőmet,még nem utal arra,hogy tetszem neki...
2010. júl. 28. 23:14
 4/7 anonim válasza:

Hát nehéz helyzet. Én nem ismerem a srácot d nekem is van egy nagyon jó baráti kapcsolatom egy csajjal. Nem aztmondom hogy naponta beszélünk de 3 naponta tuti. Én is megdícsértem a lány külsejét, meg igazából ő is tudja hogy megd*gnám, de nem jönnék össze vele meg semmilyen komolyabbat nem akarok a barátságnál tőle. Nem szeretném ( én legalább is nem ) ha odaállítana a csaj elém és aztmondja hogy legyen több. Bár önbizalom növelő lenne de nem. Velem eza helyzet. Próbálj szerintem puhatolóznia srácnál. Én is azt csináltam.

Sok szerencsét

2010. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért az,hogy 3 naponta beszéltek nem lehet összehasonlítani a mindennapos beszélgetéshez.. nekem is sok olyan barátom van akivel 3 naponta beszélek, ez a kapcsolat teljesen más.de azért köszönöm ezt a választ, kicsit más megvilágításból is látom most már a dolgokat.
2010. júl. 29. 12:03
 6/7 anonim válasza:

A komment elolvasása után, vagy úgy együtt. Kíváncsi lennék a mostani nézetedre, ha még nem döntöttél.

Amúgy 16/F Győr:)

2010. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha majd a helyzet úgy alakul,mindenképpen lépni fogok!
2010. aug. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!