Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzelemből fakad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzelemből fakad a férfi féltékenysége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

:D

Hülye kérdés.

Ha nem vagy féltékeny,nem is szereted azt,akivel együtt vagy.

De ha egyszer már megcsalt...egyértelmű,hogy méginkább féltékeny leszel.

f/17

2010. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

:D jajj de utálom az ilyen okosokat:) akik benyomatják a kamu ősi állati ösztön dumát...:) Ha benned állati ösztönök vannak akkor gratula hozzájuk!! :)

A kérdésre a válasz: A férfiak is, ugyan úgy, mint a nők, pozícióféltésből féltékenyek... hogy ennek mi az oka? sok minden lehet, pl önbizalomhiány...

üdv 25/L

2010. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, ennyi... én pl. sohasem voltam féltékeny a korábbi páromra, hiszen mi értelme? Ha menni akar, menjen...
2010. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ősi állati ösztön...fajfenntartás, hogy az ő vérvonala menjen tovább, minél több nőstényt megszerezni,hogy a többi hímnek kevesebb esélye legyen utódot nemzeni, neki pedig minél több... bocs fiúk,ez most nem gúny, halálkomoly :D


Azt hiszed a férfiak érzéketlen állatok?Hát kössz:s

Mi is ugyan úgy érzünk minden érzelmet, csak nem hallgatunk rájuk annyira mint ti.

Már írtam miből ered, önbizalomhiányból és hogy magukhoz akarják láncolni a párjukat, és ez nőkre is igaz egyaránt!

20f

2010. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!