Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzelemből fakad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzelemből fakad a férfi féltékenysége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem érzelem, csak egó
2010. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyanból,mint egy nőé.
2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerelem, szeretet, önzés. Szerintem.
2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a nő szerelemből féltékeny...
2010. júl. 28. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Most jön az, hogy a férfiak nem tudnak szeretni?
2010. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A nők és a férfiak is az önbizalomhiányuk miatt féltékenyek!

Nem hiszik el hogy ők kellenek a párjuknak, úgy vélik talál náluk jobbat is a párjuk.

A másik, pedig hogy önzők, és a párjukat magukhoz akarják minél jobban láncolni.

2010. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem voltam féltékeny és az volt a baja.Ki érti ezt?
2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az utolsóval egyet értek! Engem is a barátom megfolyt már azzal h magához láncol legtöbbszőr,szeretem de amikor a fejemhez vágja hogy késtem mer álltalába hétvégén 1kor mentem át azelőtt és ha fél 2 v 2 akkor végig van sértve és leszar ...de már kezd lenyugodni hál isten ..:S
2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem a ferfiak feltekenysegenek, akarcsak a noknel a szemelyiseguktol fugg. Van aki azert feltekeny mert szereti parjat ebben az esetben nem igen mutatja ki, mert aki szeret igazan az nem akarja magahoz lancolni parjat es ezzel boldogtalanna tenni. Mas onzesbol, van aki csak megjatsza a feltekenyt. De ha a feltekenysegre es a ferfiakra egyutt gondolok akkor inkabb a megalazottsagtol valo felelem jut eszembe.
2010. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ősi állati ösztön...fajfenntartás, hogy az ő vérvonala menjen tovább, minél több nőstényt megszerezni,hogy a többi hímnek kevesebb esélye legyen utódot nemzeni, neki pedig minél több... bocs fiúk,ez most nem gúny, halálkomoly :D


20/L

2010. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!