Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni, tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, tanács kéne, hogy szerintetek összejöjjek vele? Legbelül igent mondanék. Többi lent

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon rendes ,aranyos meg minden csak neki is vannak hibái,az a baj h nagyon külsőre megyek ,ő nem ronda de nem is a leghelyesebb,egyszer már nemet mondtam neki amit picit bánok és kaptam még egy lehetőséget h újra összejöjjek vele mert ő neki azóta is bejövök,24 cm magasabb nálam!,kérdésem szerintetek igent mondjak és nagyon gáz h ennyivel magasabb?
2010. júl. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg nem vagy erett egy kapcsolatra, vagy egyszerüen csak nem ez az a srac, akivel össze kellene jönnöd. Nem ezt kellene erezned, illetve erezned kellene valamit, ami arra keszetet, hogy össze kell jönnöd ezzel a fiuval. Nem a 24 cm magasagkülömbsegnek kellene a vonzo, vagy taszito szempontnak lennie.
2010. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan ebbe a helyzetbe vagyok :S

én 163 cm a srác meg 190 xd de én inkább visszautasítottam :/

2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a volt barátommal, akivel mellesleg 1 évet voltunk együtt, tök jól megvoltam, pedig én akkoriban olyan 165 ő meg, hát.. :) 190 felett.
2010. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha legbelül igent mondanál, akkor hallgass magadra, és menj bele. Csak a magasság miatt ne utasítsd el!

Amúgy ha z megnyugtat, köztem és a barátom közt 26 cm különbség van, és nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást! :D

2010. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindnekienk!:D

:)

2010. júl. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!