Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret úgy mint rég?

Figyelt kérdés
több mint egy éve vagyunk együtt, egy tábor alkalmával miután haza jött elmondta, hogy volt ott egy fiú aki tetszett de nem csinált semmit, nem is flörtölt vele csak társas játékot játszottak többen. Elmondta nekem mert úgy érezte a lelkiismerete. Azt mondta, hogy tudja, hogy én kellek neki és velem vannak tervei és ez csak egy pillanatnyi érzelem volt. Szerintetek van okom az aggódásra?? mit tegyek? szeretem őt
2010. júl. 28. 19:00
 1/1 Timi: ) ***** válasza:

hm,is-is..hogy van e okod aggodalomra.

Ha érzed,hogy szeret,akkor nincs okod aggodalomra,de ha kevesebbet foglalkozik veled akkor...

a nagy gyónás amikor hazajött vagy azért volt,mert történt több is,és valamennyit elmondott belőle,mert tényleg bántotta a lelkiismeret,vagy a másik lehetőség,hogy valóban őszinte és mindent elmond neked,így azt is,hogy mással társasozott.

Talán kicsit ellaposodott a kapcsolat,csak nem vettétek észre,próbálj neki udvarolni,kedveskedni,beszélgessetek sokat,romantikázzatok,és akkor nem lesznek kétségei neki(ha vannak) meg neked sem,hogy vajon szeret e téged.

23/L

2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!